Хмельниччина потрапила у лідери з мобілізації – Генштаб

Четверта хвиля часткової мобілізації в Україні наразі виконана на 76% за призовом військовозобов’язаних і на 50% щодо мобілізації транспортних засобів.

Про це повідомив в.о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, пише УП.

“Відповідно до указу президента від 14 січня, триває четверта хвиля часткової мобілізації. Зараз із запасу вже призвано понад 76% військовозобов’язаних, які за планом повинні бути мобілізовані в особливий період”, – сказав він на брифінгу в п’ятницю в Києві.

За словами Селезньова, кожен 8-й військовослужбовець, призваний в рамках 4-ї хвилі мобілізації – доброволець. Крім того, вже більше, ніж на 50% виконано план з мобілізації транспортних засобів.

Він поінформував, що найкраще план з мобілізації виконується у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Полтавській, Київській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Львівській областях і в Києві.

Крім того, в Україні триває демобілізація військовослужбовців, призваних навесні-влітку 2014 року.

“Демобілізовані військовослужбовці вирушають додому, отримують пільги, звання, особливий статус, матеріальну допомогу та лікування, передбачені законодавством”, – розповів Селезньов.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.