Волочиський намісник “зганяє” працівників культури власним коштом прибирати лісопосадки – ЗМІ

Виконувач обов’язків голови Волочиської райдержадміністрації Володимир Коваль “зганяє” працівників культури власним коштом прибирати лісопосадки.

Про це агенції УНН повідомив один із працівників місцевого “Будинку культури”.

“Голова райдержадміністрації Володимир Коваль видав розпорядження, щоб усі працівники культури за власний кошт купували необхідні інструменти, матеріали та їхали ледь не в кінець району прибирати лісопосадки. Усіх, хто працює у бібліотеці, музичній школі та Будинку культури зганяють на прибирання”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, жителі району скаржаться, що “місцева влада познімала усі виплати та доплати з бюджетників, які зараз отримують трохи більше тисячі гривень, водночас залишивши собі усі премії та доплати”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Не бачу тут нічого прикрого, адже будучи ще в шкільному (у 70-х роках) ми всі школярі ходили на прибирання територій поблизу школи поза межами школи. І тоді для нас прививалась гідність аби не смітити там де сам прибирав! Ви поїдьте до наших найближчих сусідів поляків,угорців, чехів і подивіться чи є такі загажені лісосмуги! Аж ніяк. Крім того ще з давніх часів була традиція перед Великим християнським Святом наводити порядок! а потім цю ж традицію переіначили комуністичними суботниками, хоч це традиція наших пращурів! Тож немає чого горювати та висловлювати своє неподобство, треба бути патріотом свого краю і наводити порядок самим, а не чекати поки нам його хтось зробить….

 2. побрибирати – це нормально. мали б самі це зробити,без голови РДА

 3. Так може спершу потрібно, щоб самі намісники закотили рукава? Питання не в тому, що прибирати заставляють, а спосіб, у якій це роблять. При чому, як мені стало відомо, людей на кінець району зганяють – мовляв добирайтесь, як хочете, витрачайте влансі кошти (хоча де їх узяти, якщо зарплата мізерна, а не така як у керівників)
  Але саме питання стоїть в тому, що нинішні керівники нічим не відрізняються від старих -фактично на місцях ті самі залишилися.
  Ті самі хабарики та корупціонери, які відносяться до людей як до челяді та бидла. Самі крадуть, а з людей останнє тягнуть.
  Але у Районі ще недовго їм залшилося.
  У Генпрокуратурі вже займаються цим та деякими головами сільрад, які крали гроші безбожно ще й фальсифікували вибори на користь Яника.

 4. Якщо так будете думати, то так і залишитеся рабами

 5. Тоді часи були інші.А тепер подивіться, які ціни на продукти, енергоносії,а яка заробітна плата.Хто дурний їхати за свій рахунок та, ще й інвентар купувати.Ви поїдьте до наших найближчих сусідів поляків, угорців, чехів і подивіться, який там рівень життя, соціальна захищеність і, які там зарплати.

  • Той, хто був за кордоном, ніколи не потакатиме владі, знаючи, як люди живуть там. Не виживають, не думають, де взяти копійку, а живуть, їздять відпочивати за кордон, ні в чому собі не відмовляють. Влада має працювати задля блага людеЙ, а не своїх власних.

   • Там люди інші, не чекають коли хтось прийде і підітре соплі. Якщо біля твого будинку лежить листячко, тобі впаяють такий штраф, що очі вилізуть. Щоденно в 6 ранку підйом і першим ділом прибрати вулицю біля будинку. Ну а якщо засічуть, що ти зі своєї машини вигружаєш сміття в невстановленому місці – тюрма рік! Отак! А з вами граються!

 6. ага!за свій рахунок добератися, інвентар беріть з дому, в кого немає шукайте, позичайте(інвентар це пилка, лопата, граблі, сокира,бензопила,бензокосилка, мішки для сміття) не вкожного є такий інвентар дома,і чому людина має своїм інвентарем вприказному порядку шось десь робити! Постанову виписали а механізм не продумали, вже як хочуть шось добре зпробити нехай організовують виділяють на це кошти!!!і до речі як з технікою безпеки при таких заходах , хто на себе візьме відповідальність в випадку травми- директор БК?там не просто віником мести тре дерева рубати, зачистка лісопосадки? а там як в нас вміють ше якийсь чиновник наживеться, десь бензин зпишуть, десьна якихись санітарних чистках, щось “замутят”!! і все це робиться для показухи, всі організації авралом зігнали дерева білити , прибирати, бо мав приїхати потенційний голова Адміністрації, хотіли показати як в нас тут все гарно!! люди роблять а чиновники піараться, і гроші крадуть!!Все абсолютно без змін всі керівники 90%ексрегіонали!!таківже господарі незамінимі!!! бояться лиш би хто з чужих то болото не розворушив!!!

 7. я підозрюю що це працівників культури так усмиряють, підминають! ЧОГо рубати а не замітати десь в межах міста!! не підлизались, не підмазали в каторгу

 8. А ви подивіться, що в парку відбувається? Скільки вирізаних дерев? Особливо біля нового будівництва та біля озера-там також будуются заможні! Скоро без дерев взагалі будемо! А деякі навіть раді цьому!

 9. Сто років сидить на посаді той чорта Чепелюк.Чого мовить? Звик все життя згибатись,ніколи не стояв на захисті галузі. Нехай виступає,а він знову мовчить

 10. Всі бюджетники завжди були крайніми, Хто підняв голову – вже давно без роботи, А Коваль – сама звичайна проститутка, Казік зробив Коваля заступником(тоді вони БЮТом керували), А місце звільнив Володя який на виборах нашу україну в Волочиську обкрадав, А Казік і Коваль БЮТ обдирали, В 2010-у Коваль да Яна перебіг, А тепер мабуть Порошенкам зад лиже, Бо працювати він не вміє – то хоч покерує, бідною культурою в лісосмузі, Сам руки марати ні-ні,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.