На Хмельниччині вдови учасників АТО можуть отримати 50% знижку на оплату компослуг

На Хмельниччині вдови учасників Антитерористичної операції на сході України можуть отримати 50-відсоткову знижку на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Світлана Лукомська на засіданні бюджетної комісії.

Презентуючи Обласну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області на 2015-2016 року, пані Лукомська зауважила, що в обласному бюджеті передбачено 2 млн. грн, що спрямують на виплату одноразової допомоги учасникам і пораненим у зоні АТО.

“Також ми пропонуємо місцевим органам влади розглянути можливість надання вдовам учасників АТО 50-відсоткової і більше знижки на оплату компослуг”, – сказала вона.

Наразі у Хмельницькій області під категорію вдов АТО підпадає близько 50 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Що означає пропонують розглянути можливість??? Така знижка передбачена законом! При чому не лише вдовам, а всім членам сімей загиблих, хто отримав такий статус (батьки, діти). У деяких містах країни місцева влада ПОВНІСТЮ компенсує компослуги сім’ям загиблих – 50% за законом, і 50% – міські бюджети.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.