Хмельницький молодіжний клуб розвитку оголосив набір до своєї школи лідерства

Молодих людей віком від 16 до 26 років безкоштовно навчатимутьуспішно вирішувати проблеми, котрі сьогодні стоять перед суспільством.

“Навчатимемо те, що не навчають ані в школах, ані в університетах. Ми зараз вмикаємо телевізор і бачимо проблеми, виходимо на вулицю – люди говорять про проблеми, сідаємо в тролейбус і знову чуємо про проблеми. В нашій школі ми навчатимемо ці проблеми вирішувати. Запрошуємо молодь, бо це особлива когорта людей. Якщо їх зараз не навчиш, то майбутнього у країни не буде. Принаймні, не буде кращого майбутнього. В першу чергу вчимось вирішувати проблеми молоді, те, що стосується нас. Але намагаємось давати приклад і старшому поколінню: якщо у вас є якісь проблеми, беріться за їх вирішення”, – розповів координатор «Школи Лідерства» і керівник Хмельницького молодіжного клубу розвитку Степан Кушнір.

“Ми будемо навчати, як тиснути на владу, як організовувати якісь акції, як створювати команду, як організувати волонтерський рух, як ставити перед собою цілі, як керувати часом. З молоддю працюватимуть різні експерти як з Хмельниччини, так і з інших регіонів України”, – додав він.

Охочі пройти цьогорічну «Школу Лідерів» мають до 30 березня заповнити анкети за адресою https://docs.google.com/forms/d/1RcPQhC7j8sCbrwYvOIrk6IMuweWRu8NK8c-206IFJ2k/viewform

Вже 31 березня двадцять з них отримають запрошення на навчання. Заняття стартують 2 квітня і триватимуть до травня місяця. Інтенсивній освіті приділятимуть два дні на щотижня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.