Хмельницький даішник попався на хабарі

За матеріалами відділу внутрішньої безпеки прокуратурою Хмельницької області відкрито кримінальне провадження стосовно працівника одного із територіальних підрозділів Державтоінспекції області.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, працівник міліції вимагав і отримав від водія хабар в розмірі 7 тисяч гривень за не складення протоколу про адміністративне правопорушення.

Співробітники відділу внутрішньої безпеки управління МВС України в Хмельницькій області затримали правоохоронця безпосередньо в момент отримання неправомірної грошової винагороди.

Згідно з санкцією ч. 3 ст. 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України, інспектору загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. НІЧОГО СОБІ ХАБАР!!!! обнагліли вщент ці співробітники ДАЇ !!!! ЗАКОН ДЛЯ НИХ НЕ ПИСАНИЙ !!!! РОБИЛИ РОБЛЯТЬ ТА БУДУТЬ РОБИТИ ТЕ ЩО ЗАХОЧУТЬ !!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.