На Хмельниччині викрито розкрадання військового майна

На початку березня 2015 року у будинку військовослужбовця, який проходить військову службу на Хмельниччині, правоохоронними органами було виявлено значну кількість зброї, боєприпасів та іншого військового майна.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України.

Указана подія набула широкого суспільного резонансу і завдяки проведенню ряду спланованих та скоординованих дій військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону з Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України було розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення військового майна службовими особами військової частини, в якій проходить службу вищевказаний військовик.

Зокрема, з’ясовано, що впродовж 2014-2015 років вказані службові особи, з метою особистого збагачення вносили до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та складали підроблені документи щодо фактичного стану та видачі військового майна.

Таким чином правопорушники виводили військове майно з володіння держави та звертали його на власну користь.

Відомості про вказані кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України (службове підроблення, викрадення військовослужбовцем військового майна).

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні покладено на військову прокуратуру Рівненського гарнізону Західного регіону України, якій передано провадження за підслідністю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.