На Хмельниччині шкільні автобуси намагалися купити з порушеннями закону?

Антимонопольний комітет призупинив процедуру проведення тендеру на закупівлю за бюджетні кошти шкільних автобусів для учнів Хмельницької області.

Про це НГП повідомила активістка «Жіночого антикорупційного руху» Хмельниччини Альона Береза.

Підставою стала скарга ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». В ній автовиробник заявляє, що замовник автобусів  – комунальний заклад  “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” – встановив дискримінаційні вимоги до учасників торгів.

За словами Альони Берези, тендерні умови справді були прописані дещо дивно. Центр, наприклад, збиралась закупити автобуси, обладнані не лише підлокітниками і пасками безпеки, але й лотками для портфелів. Такі незвичайні умови часто «прописуються» під певного виробника і можуть бути ознаками корупційної схеми.

Якщо Антимонопольний комітет знайде порушення, тендерні умови будуть змінені.

Розгляд скарги має відбутись 16 квітня у Києві.

Untitled-1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Знов Фасоля щось начудив

  • комунальний заклад “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” виступає замовником, до нього і всі питання.

 2. Альона береза теж продалася бо компанія Богдан є теж частиною бізнесу президента , і автобуси Богдан євро 3 а автобуси еталон євро 4 потрібно розбиратись , а не розмінюватися на гроші Альона чи посаду яку дасть Алім.

  • Альона Береза мило посміхнулась у відповідь на Ваші коментарі)))))) дякую за цікавість до моєї діяльності =)

  • Алім посад не роздає бо сам не є чиновником і не дуже цим переймається. А Альона Береза-молодчина. Справа не в Богданах ,Олуйках чи Порошенках .Є підозри ,що створюються умови для замовного рішення шляхом введення спіцефічних вимог до автобусів. А де нема конкуренції-там завищена ціна за рахунок платників податків, тобто за наш. В нас гроші з кишень тирать, а балаболки про високі матерії. На землю грішну спускайтесь.

 3. Ні Альона підіграє Олуйко , який вже лизьнув президенту щоб залишитись на посаді.

 4. Альона Береза перед тим, як щось писати потрібно перевіряти.
  Існує національний стандарт України ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги», і відповідно до нього проводиться процедура закупівлі.
  Крім того, учасникам, які вважають що їх права порушенні Законом України “Про здійснення державних закупівель” передбачена можливість оскарження.
  Тому, говорити про порушення Закону ще рано.

 5. Керівник “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти”- Синчук – злодій і він має сидіти в тюрмі, вони з Дерикотом хотіли “віджати у 2012 році приміщення обласного цетру по турисму і краєзнавству, біля парку ім. Чекмана, він з тим – же Дерикотом відали московським попам сиротинець в Головченцях, махенації з тендерами, ось перелік деякий діяльності Синчука.

 6. “Якщо Антимонопольний комітет знайде порушення”, а якщо не знайде? Як це переживе Береза?Є органи,які уповноважені на здійснення контролю у сфері закупівель, але куди їм до Альонки.

 7. Бідний той Квасоля!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.