Відомство Олуйка обмежилося рекомендаціями 30 аптечним закладам Хмельниччини не завищувати ціни

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 30 регіональним аптечним закладам утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту лікарських препаратів.

Як повідомляє прес-служба обласного АМК, зниження курсу гривні до іноземних валют призвело до підвищення роздрібних цін на лікарські засоби іноземного виробництва.

І хоча у березні 2015 року відбулося зміцнення національної валюти, зниження роздрібних цін в аптечних закладах відбувається повільніше, ніж зниження цін на оптовому ринку лікарських засобів.

Також, характерною рисою зимово-весняного періоду в Україні є загострення епідемічних ситуацій із захворюваннями на гострі респіраторні вірусні інфекції, у зв’язку з чим різко зростає попит на лікарські засоби, що використовуються для лікування та профілактики таких захворювань

Вимоги Відділення спрямовані на забезпечення цінової стабільності на ринку. Про результати розгляду рекомендацій учасники ринку лікарських засобів мають проінформувати Відділення у десятиденний строк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Олуйко ти знову піаришся ,ти вже Пінчук відстоював а там корупція де олуйко там корупція злодій.

  2. хоть антимонопольный ними занимается, а то цены уже такие – болеть страшно

  3. Олуйко молодець, чесна, порядна людина, професіонал. Знаю особисто, моїй сім’ї допоміг в складній ситуації. Там де він працює завжди дисципліна, порядок і робота робиться на найвищому рівні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.