Голова Деражнянської РДА обурюється, що його поставили в один ряд з корупціонерами

На засіданні ради “Майдану” виступав голова Деражнянської райдержадміністрації Анатолій Перейма, розповівши, чому не встиг передати у визначений термін господарство. За це поплатився корупційною справою. 

Я прийшовши на посаду голови РДА не передав у 10-денний строк господарство. Але я від того нічого не заробив і не отримав. Від того не постраждала ні держава, ні люди. У мене не було такої цілі, – каже Анатолій Перейма.

Він пояснив чому не встиг передати господарство у 10-денний термін: у Хмельницькому не виявилось компетентної служби чи людини, що могла б йому допомогти із оформленнях відповідних документів.

Коли я почав з’ясовувати як мені передати господарство – мені всі казали відмовитись від землі, але ж на основі цієї землі створено фермерське господарство. Я звертався до всіх служб (в тому числі і контролюючих), всі лише потирали руки – наш клієнт.  Я навіть був в кабінеті міністрів, звертався до президента  – всі в один голос казали відмовитись від землі. Але мені вдалось знайти у Києві адвоката, помічника депутата ВР, який допоміг мені зробити ці документи”, – розповів він.

Також Анатолій Перейма зазначив, що коли до нього прийшла перевірка від СБУ він не відчував своєї вини і навіть не найняв адвоката.

Після виступу Анатолія Перейми рада Майдану” практично одноголосно прийняла рішення підтримати його перепризначення на посаді.  

Нагадаємо, що за даними прес-служби обласної прокуратури, керівник РДА, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, одночасно виконував функції органу правління фермерського господарства.

У передбачений законом десятиденний термін з часу призначення на посаду держслужбовця не передав належні йому корпоративні права у ФГ в управління іншій особі та не повідомив у письмовій формі голову Хмельницької облдержадміністрації про пов’язаний із цим конфлікт інтересів. Згідно з  ч. 2 ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за вчинення корупційного правопорушення, пов’язаного з порушенням обмежень, передбачених цим Законом, керівник районної державної адміністрації підлягає звільненню з роботи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Так було і так є: система ламає тих хто з нею не згідний , або дискредитує або викидає. в даному випадку ще й прикривається “боротьбою з корупцією”. Людина з дому на роботу несла. Невже новий голова ОДА, котрий сам є новим для цієї системи, не прийме розумного виваженого рішення?

  2. мені здається, що усі забули важливий момент. Сам Президент України не сильно поспішає своє добро продати чи не так??? якщо карати, то всіх!

  3. ….рада “Майдану” практично одноголосно прийняла рішення підтримати його перепризначення на посаді… А Закон для ради “Майдану” як дишло. Як усіх, то усіх…
    Не пасує керівнику такого рівня після бою махати кулаками, виправдовуватись і шукати підтримки. Зайвий раз говорить про те, що він трудяга на землі, а не чиновник

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.