Новий керівник УМВС Хмельниччини обіцяє шукати сепаратистів, очищати ряди та розвертати міліцію обличчям до людей

Новий начальник Управляння МВС у Хмельницькій області Микола Семенишин обіцяє шукати сепаратистів, очищати ряди та розвертати міліцію обличчям до людей.

Про це він розповів ЗМІ після офіційного представлення.

В першу чергу новий керівник хоче досягти максимальної фіксації правопорушень. По-друге, планує викривати можливі  відголоски сепаратизму зі сходу в нашому регіоні.

Третє з основних завдань – безпека дорожнього руху та охорона громадського порядку.

Фото обласної прес-служби міліції

Фото обласної прес-служби міліції

Крім того, Микола Семенишин заявив, що міліціонери Хмельниччини мають пройти люстраційну перевірку, щоб ряди міліції були очищені від професійно непридатних керівників. В першу чергу візьмуться за тих, хто був причетний до відправки «тітушок» на Майдан.

Він також підкреслив готовність співпрацювати з громадськістю та бажання відновити довіру суспільства до міліціонерів.

Щодо кадрової політики, то цього року на Хмельниччині, як і в усій державі, триватиме скорочення штатів. За словами Миколи Семенишина, міліція позбавлятиметься від невластивих їй функцій: скорочуються підрозділи транспортної, ветеринарної міліції, УБОЗ, працівники по боротьбі з економічною злочинністю.

«Я сподіваюсь, що до кінця весни ми вже матимемо міліцію, оновлену відповідно до всіх європейських вимог», – резюмував Мкола Семенишин.

Фахівців з інших областей до управління міліцією на Хмельниччині новий керівник залучати поки не планує. Впевнений, що в області теж є кваліфіковані кадри.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. нашому теляті вовка б з’їсти…

 2. Правильний шлях вибрав Микола Семенишин. Але чи вдасться розплутати у Новій Ушиці справу по Антимайдану, де фігурує керівництво РДА? А також скандал з перевізниками?

  http://ngp-ua.info/2015/03/20026
  https://www.youtube.com/watch?v=j6wjpp97E1k

 3. Правильний шлях вибрав Микола Семенишин. Але чи вдасться розплутати у Новій Ушиці справу по Антимайдану, де фігурує керівництво РДА? А також скандал з перевізниками?

 4. Микола Олександрович! Успіху Вам, у Вас правильні задуми, тільки дуже багато сили та терпіння треба докласти, щоб навести на цій Хмельниччині порядок.Нехай вам щастить.

 5. Соловейко, ти наш

 6. То може звільнять вкрадене приміщення бувшої першої аптеки ато шось всі такі беспорадні перед тими бандитами. Може вже начальник міліції буде керувати порядком в місті а неті бандити сепаратисти.

 7. У Новій Ушиці автобус з “тітушками” на Антимайдан супроводжувало міліцейське авто. Кого зараз буде захищати міліція? Чиновницький апарат чи людей?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.