З кам’янецькими перевізниками, що самовільно підвищили вартість проїзду, можуть розірвати договори

До редакції «Незалежного громадського порталу» звернулась жителька Колибаївки пані Наталія, приміського села Кам’янця-Подільського. Жінка стверджує, що перевізники самовільно підвищили вартість проїзду в транспорті з 4 до 6 гривень. Подібна ситуація спостерігається і в інших селах району.

Після того, як пасажири дізнались, що водії змінили ціну самовільно, жителі Колибаївки почали оббивати пороги РДА.

«Нас запевняли, що це рішення незаконне. Казали, щоб платили «маршрутникам» 4 гривні. Після втручання РДА перевізники ненадовго заспокоїлись, але більшість водіїв і надалі вимагає 6 гривень. Зараз ситуація така: перед відправленням маршрутки водій каже: «За чотири гривні нікого не повезу. Проїзд – 6 гривень», але багато хто при виході все ж дає 4 грн. Їх наступного разу або не хочуть брати, або ж беруть і просять не «качати права» іншим пасажирам», – стверджує пані Наталія.

Водії виявилися небагатослівні. «За 4 гривні возити людей нереально. Ми вже давно працюємо в мінус», – кажуть вони.

В коментарі НГП перший заступник голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Кріль повідомив, що «знає про цю проблему та вирішує її».

«Підняття цін може встановлювати тільки облдержадміністрація. Зараз іде процедура обговорення. Дозволу ніякого не було, перевізники самі зібралися і підняли ціну. Хто ініціював це, я наразі не знаю. Всім їм надіслали попереджувальні листи. Ми маємо намір з ними розривати договори на перевезення. Тому що це є порушення» , – заявив Анатолій Кріль.

Також чиновник додав, що «ще в стані навести поряд з перевізниками» і сьогодні пообіді в нього відбудеться зустріч з бунтівними водіями.

До слова, довжина маршруту від Кам’янець-Подільського ринку(початкова точка руху) до кінцевої зупинки в Колибаївці становить близько 8-9 кілометрів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В селі Колибаївка,збільшели проїзд 7гривень самовільно водії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.