В Хмельницькому районі розгорівся скандал навколо сміттєзвалища

Мешканець села Ружичанка Хмельницького району Володимир Мельник поскаржився голові Хмельницької облдержадміністрації Михайлу Загородньому на, те, що поряд з його будинком розташоване сміттєзвалище.

Це відбулося під час гарячої телефонної лінії

За словами чоловіка, сміття звалюють біля поля, звідки воно розноситься вітром. Долітає навіть до сусіднього ставка та його будинку по вул. Північна.

Ми попросили голову села Ружичанка Ларису Андрєєву прокоментувати дану ситуацію.

«Паспортизоване сміттєзвалище існує з 2003 року. А Леонід Володимирович – колишній сільський голова – не дотримався норм і розбив там вулицю. Вони спочатку дуже просили про виділення землі, хоч знали про сміттєзвалище. Тепер, коли побудувалися, не хочуть, щоб сміттєзвалище там було. Я перенести його на інше місце не можу, бо немає куди. Звалище експлуатується з додержанням норм і правил. Цього року прийшла одна людина, котра побудувала будинок близько року тому, і почала скаржитись, запитувати чому навколо звалища немає паркану. Щоб поставити паркан потрібно  270 тис. А зараз навіть на садочок не вистачає. До серпня місяця завдяки новим податкам, можливо, і назбираємо», – розповіла вона.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Паспортизоване смітєзвалище? Соромисько! Всі документи є? А хто земельку 2 гектари в оренду надав санітарним щурам та рвачам, в тому числі начальнику Балашову Олегу та в ті часи головному хабарнику району Безкоровальному в оренду за ці документи? Таку владу геть!

  2. А сама що 5 років робила? Про що звітувати будешь? Не соромно?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.