Голову ОДА попросили люструвати директора професійного ліцею Станіслава

Сьогодні під час гарячої лінії в облдержадміністрації мешканка Хмельницького звернулась до новогопризначеного голови області  Михайла Загороднього з проханням люструвати директора Хмельницького професійного ліцею Григорія Станіслава.

Жінка заявила, що посадовець був яскравим регіоналом, очолював Полонську райдержадміністрації, потім  управління молоді і спорту, а кілька місяців тому був призначений керівником ліцею.

Станіслав профліцей (1)

Михайло Загородній пообіцяв, що Григорія Станіслава включать до списку посадовців, котрих збираються перевірити відповідно до Закону України «Про очищення влади». Він стане 43 у списку таких чиновників по Хмельницькій області.

Довідка НГП. Протягом 2010-2013 років Григорій Станіслав працював на посаді голови Полонської райдержадміністрації. Згодом його було призначено начальником управління сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації.

Г.Станіслав є також депутатом Хмельницької обласної ради (входив до фракції Партії регіонів).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 38

 1. Найбільше бісять такого рода дії латентних осіб, які колотять все суспільство своїми дзвінками та ін. діями, які самі в житті на -1 рівні знаходяться, але браво критикують чужі дії чи минуле (скоріш за все за гроші)!
  Не бударажте і без того заведену масу!
  Ідьте самі в АТО, а з відти повертайтесь з групою!
  Всім Салют

 2. Шановні! Хто знає особисто О.І. Фасолю той такої дурні писати не буде.Це людина порядна, чесна, справедлива,високоінтелектуальна .З впевненістю можу сказати що багато освітян полонщини знають Фасолю тільки з позитивної сторони, і що він по праву займає посаду і з гідністю очолює освіту хмельнитчини.Полончани пишаються своїм земляком що сказати про пана Станіслова не можна.

 3. Да. Читаючи дану статтю і деякі коментарі про неї аж “мурашки” по шкірі. Станіслав Г.В. це один із небагатьох людей який по справжньому вміє керувати, вміє організувати колектив, а на рахунок того чи є незадоволені ним, то напевне тільки ті що працювати не хочуть а тільки зводити плітки всім не вгодиш. Повірте я працював під його керівництвом. Я підтримую добровольця, на рахунок того скільки Станіслав Г.В. зробив допомоги для наших воїнів АТО. А чому ця мешканка яка дзвонила до губернатора не сказала який внесок вона зробила, соромно…

 4. Мабуть тому ми в Україні погано живемо, що серед нас ще так багато морально “гнилих” індивідумів, які неспроможні самі зробити, а людей, які працюють для суспільства і досягли великих успіхів (яким є Григорій Васильович) вважають за потрібне принизити і знищити.
  Але, повірте, Вам це не вдастся. Ми однодумці-колеги, висловлюємо йому величезну подяку за професіоналізм на керівній посаді і підтримку завжди і у всьому.

 5. Кому це наш директор Станіслав Григорій Васильович перейшов дорогу? Хтось хоче на його місце? Не вийде! Всі хто знають Григорія Васильовича, як сильного керівника, розуміють, що йде якась закулісна брудна гра. Але до чистої людини бруд не пристане. Педагоги і учні обурені непристойною брехнею, яка з’явилась у новинах.
  Як багато Григорій Васильович встиг зробити для ліцею з моменту, як очолив цей навчальний заклад! Мабуть це комусь “коле очі”. Але педколектив з ним.

  • так на справді зробив дуже багато, перше, що зробив то це захопив майстерню ліцею, яку перероблює у власний будинок, знімає дітей з уроків (з навчального процесу задіює їх на будівництві свого будинку, у тому в чом батьки відправили дітей на навчання. Звісно це ж не є зловживання та використання свого службового становища.

 6. Припиніть займатись дурницями! Не використовуйте Інтернет в таких цілях. Якби Ви були чесною, порядною людиною, то прийшли б і відверто у вічі сказали все, що думаєте, а не ховаючись за монітор комп’ютера, поливали брудом чесну, порядну людину, яким є наш керівник Станіслав Григорій Васильович. Майте на увазі! Колектив спроможний відстояти себе і свого директора.

  • посіпака Януковича, прихвостинь регіоналів, брихун який не виконує обіцянок, та невіглас по своїй суті. Цілодобово за рахунок фінансування з державного бюджету бе використання приладу обліку спожитої електроенргії (лічильника) споживає на своєму бкдинку електричну енергію. За заявою ГО “Майдан” та громадських активістів Хмельничини найближчим часом КРУ має здійснити перевірку господарської діяльності ліцею.

 7. Станіслав підняв школу #5, будучи директором школи #2 м. Полонного переорієтував на одну з найелітніших шкіл маста. Після цього був директором Понінківського профліцею, де збудував, відремонтував і, взвгалі, підняв на одне з провідних місь Хмельниччини заклад.
  Що не можна сказати про Фасолю! Якого всі знають, як людину “ні риба, ні м’ясо”. Якби Станіслав не включив у кіотський протокол школу #2 (де на той час Фасоля О.І. був директором), стояла б і далі без фасаду.
  Перестеньте лити бруд на людей, які хочуть і вміють працювати

 8. Станіслав АТО допомагає честь йому і хвала,но мешканців з малими дітьми яким не має де подітися, є люди які прожили більше 10 років виганяє на вулицю,щоби засилити нових і накосити грошенят,деж тут його доброта?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.