Редактора з Нетішина вбили тупим предметом по голові – мер

Головного редактора місцевої газети “Нетішинський вісник” Ольгу Мороз вбили тупим предметом по голові.

Про це “Незалежному громадському порталу” заявив міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, опираючись на висновки судмедекспертизи.

“Експертиза підтвердила вбивство Ольги. При цьому її не задушили, а вбили тупим предметом по голові. У неї виявили закриту черепно-мозкову травму”, – сказав він.

Мер зауважив, що пані Мороз із 12 години дня 14 березня не виходила ні з ким на зв’язок, а її мобільний телефон знаходився поза зоною досягнення.

У коментарі НГП одна із журналісток “Нетішинського віснику” наголосила, що з квартири загиблої зникли ноутбук, ключі від квартири і телефон вбитої Мороз.

Водночас її колеги відкидають версію вбивства за професійною діяльністю, пояснюючи тим, що ані погроз, ані резонансних журналістських розслідувань Мороз не отримувала і не проводила.

Прощання за загиблим редактором міської газети  Ольги Мороз  відбудеться вранці, 16 березня у Нетішині. Близько 11 ранку її перевезуть до Рівненської області, де похоронять.

Як писав НГП, зранку, 15 березня 44-річну редакторку виявила мертвою у власній квартирі у місті Нетішин її рідна сестра.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Саме скрите криміногене місто в Хмельницькій області. Повірте справа буде закрита. Пока містом будуть керувати Начальник міліції, прокурор, та судді. А кришує міліціянтів Гаврилюк Ромка.

  2. В гонитві за сенсаціями НГП як завжди себе перевершив ))), Ви або тупі , або через щур креативні))) Назва статті супер “Редактора з Нетішина вбили тупим предметом по голові – мер” )))))))))…….

  3. найцікавіше, що цей мер ніде про це не казав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.