Даішники оштрафували в.о. голови Красилівської РДА за порушення ПДР і вживання алкоголю (Доповнено)

Проти виконувача обов’язків голови Красилівської районної державної адміністрації Романа Гавриленка працівники ДАІ склали два адміністративні протоколи – за проїзд на заборонний сигнал світлофора та керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Як повідомляє прес-служба ДАІ МВС України, наряд Державтоінспекції зупинив посадовця близько другої години ночі в Хмельницькому за порушення Правил дорожнього руху. Спілкуючись з водієм, працівники відчули різкий запах алкоголю, тож запропонували йому пройти відповідний тест.

Втім, як повідомив начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, від проходження експертизи на стан сп’яніння, на місці події або в медичному закладі, 49-річний чоловік відмовився в присутності двох свідків. Працівники ДАІ склали стосовно водія два адміністративні протоколи.

У ДАІ наголосили, що державний службовець повинен бути взірцем для оточуючих, натомість непоодинокі випадки, коли ці люди дозволяють собі порушувати закон, у надії на безкарність. У правоохоронному відомстві сподіваються, що цей випадок послужить гарним уроком для інших та нагадає можновладцям, закон – один для всіх.

Фігурант справи пан Гавриленко стверджує, що працівники ДАІ у складений протокол про адміністративне правопорушення не внесли даних про стан сп’яніння водія. Підтвердженням своїх слів він надав копію відповідного документа.

image

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Хай би ше вони так само штрафували пяних гаїшників які щодня після роботи їдуть до дому пяні

 2. Виправдання п’яним водіям немає, хай вони ким будуть!!! Пригадується недавній випадок із чиновником із Білогірського району, який насмерть збив молоду пару із ближнього села на Красилівщині! Добре, що хоч цього разу обійшлося без жертв. Забирати права пожиттєво і нехай пішки ходять, або на велосипедах їздять.

  • І ходить той горе-чиновник вальяжно по місту, посміхається… І Червонюк-вбивця далеко не відстає. От така вона – справедливість

 3. якби міг відкупитись, ви б не читали цієї новини. Приємно, що закон вже нарешті для всіх однаковий. Поступово, але порядок наводиться

  • Правді – якби ЗАКОН був один для усіх, то як хтось писав , не ходивби Червонюк і хам з Білогіря на свободі

 4. Попандос, в кріслі точно не залишиться. А штраф заплатить і завтра знову почне куралесити, правда обережніше, адже сума штрафу думаю для нього в міру посильна та сильно не відобразиться на сімейному бюджеті

 5. у всіх хто керує в неиверезому стані необхідно полюбому забирати права на років 5.

 6. А ми на фронті…

 7. Ми працюємо по новому!

 8. Чого ви переживаєте за Гавриленка? Нафіга йому здалося те головування? Знову повернеться в свою адвокатуру і гроші буде отримувати такі, що будь-якому голові райдержадміністрації і не насняться. А рішення даїшніків йому до лампочки. Протверезився і сьогодні, як нічого не було, в досить суворому режимі провів оперативну нараду, повчаючи присутніх на ній як треба дотримуватись вимог, які ставляться до держслужбоіців

 9. Все буде добре у нашій країні – не звертайте увагу на випадкових людей у владі, які самі собі ради не можуть дати

 10. В І Д К У П И В С Я!!!!!!!!!!!!!!!!!! і Б У Д Е Г О Л О В О Ю

 11. Тільке те і робить, що наради цілими днями і тиждяними безкінечні проводить, а те, що в його обов”язки входить – не бачить. сьогодні приватний підприємець без ніяких на те підтверджуючих матеріалів підняв ціни на проїзд в Красилівському районі, то чому не розірвати договір з таким перевізником, або ж знайти інше вирішення цього питання, цього “Він” не бачить, чи питання в тому, що це платне вирішення проблеми і не в сторону людей знову ж… А адвокат… юрист…на все у всіх вимагає підтверджуючих матеріалів, багато юристів нових працює і ніхто, ні в кого, нічого не питає в зв”язку з чим такі ціни на проїзд… А відкупитись і дійсно має за що.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.