Обласна рада замовила послуг машин представницького класу на 1,5 млн. грн

Хмельницька облрада за результатами тендера 10 березня уклала угоду з комунальним автотранспортним підприємством на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом.

Загальна вартість угоди становить 1,5 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з технічними завданнями, переможець тендера повинен на вимогу замовника надавати необхідний транспорт та забезпечувати високоякісну організацію пасажирських перевезень посадових осіб обласної ради та її виконавчого апарату, відділів та управлінь, депутатів обласної ради.

Кількість працівників, у розпорядженні яких протягом робочого дня має перебувати окремий легковий автомобіль, становить 6 осіб.

Для обслуговування керівництва обласної ради та її виконавчого апарату підприємство забезпечує не менш як 4-ма автомобілями представницького класу.

Тендер відбувся за переговорною процедурою закупівлі, оскільки двічі його не вдалося розгірати через відсутність конкуренції (менше двох пропозицій).

Комунальне автотранспортне підприємство до кінця року забезпечуватиме обласну раду послугами машин представницького класу.

Довідка НГП. У 2010-2014 роках посадовці Хмельницької обласної ради на автівках представницького класу спалили 6,9 млн. грн з бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Чо молчим? За это положили пацанов?

  • От для того щоб такі Гончари жирували і далі хлопці кладуть свої голови. Колись тут було фото із Симчишиним та інш як ті піарились велосипедами.. Так от, велосипедики вони тримають лише для парадів, а в повсякденному житті і авто представницького класу не муляє. Де автомайдан що верещав до обладміністрації за витрати на авто ? Вікторія , чому немає послідовності ?

   • Мищанчук, давай ти щось організуєш. ми підтягнемося, а то тільки пердиш в калюжу.

    • бзди послідовно сраколиз, послідовність халуям також не завадить

     • Бо він тільки пердіти і може. Сам сраколиз вонючий, а ще інших обзиває. Гамно – є гамно!

     • Alex, це якесь озабочене пуйло. пердить і сре, сре і пердить.
      не подобається тобі, організовуй людей вперед в обласну раду – питати. не можеш срати, не мучай жопу.

     • Свободівські тролі вам же було сказано : геть по схронах! От звід-ти і волайте

     • Не бери багато на себе.
      Свободівські тролі срали на тебе.
      Гамнюк зачуханий.

 2. Депутати обласної ради згідно законодавства мають право безкоштовного проїзду по території області
  Отже майже сім мільйонів пішло на вітер. Цього року пальне подорожчало . Слуги народу!!! Схаменіться , бо лихо Вам буде………

 3. Україна – це Польща у 90-х, тому вчіться ощадливості, – поляки українцям
  Поляки кажуть, що нинішня Україна дуже подібна до Польщі у 90-х роках. Відтак радять: якщо українці врешті хочуть жити «як у Європі», то повинні вчитися бути заощадливими та готуватися до того, що вкрай необхідні реформи реалізовуватимуться кілька років.

  Про це йдеться у спецрепортажі Оксани Щобак із Перемишля для аналітично-інформаційної програми «Погляд на тиждень» (щосуботи о 21:00 на телеканалі ZIK).

  За словами мешканця Перемишля Януша Лукашевіча, ощадливість уже сьогодні стала стилем життя поляків. Вони намагаються раціонально і економно використовувати тепло, електроенергію, воду, адже тарифи на «комуналку» у Польщі на європейському рівні.

  У середньому комунальні видатки родини Януша сягають до тисячі злотих на місяць, у перерахунку – це майже шість тисяч гривень.

  «Ми платимо такі ж ціни, як німці, французи, а заробітки маємо значно нижчі», – говорить Януш.

  На відміну від українців, поляки сплачують за електроенергію раз на два місяці. При цьому суми до сплати їм вказують на рік уперед.

  «Нам дають прогноз використання електроенергії на рік. А в кінці року перевіряють, чи не переплатив, щоб повернути гроші назад. Або ж навпаки – доводиться доплачувати», – пояснив систему Януш.

  Різниця між Україною і Польщею ще й в тім, що в Україні ринок електроенергії монополізований державною компанією «Енергоринок». Ще кілька років тому так було і в сусідній Польщі. Але саме реформа енергоринку, за словами заступника міського голови Перемишля Грегорца Гайдера, була серед вимог Євросоюзу.

  «Законодавство Євросоюзу зобов’язало Польщу до того, що виробництво електроенергії мали відділити від доставки енергії. Мета – щоб один монополісти не міг навʼязувати своїх цін», – розповів Грегорц Гайдер.

  Зараз у Польщі діють чотири великі енергетичні спілки, які постачають електрику. Спілки є приватні, напівприватні чи напівдержавні. Окрім великих фірм-операторів, є ще й менші. Кожна із них встановлює свої ціни.

  «У Польщі енергоринок повністю демонополізований. Є кілька постачальників енергії. І кожен, навіть одне помешкання може собі замовити послугу у будь-якого постачальника, – додав Грегорц Гайдер.

  У Польщі значною мірою вартість енергопослуг залежить від регіону, від розмірів населеного пункту. Та різниця у тарифах не суттєва. Ціна коливається у межах 50-60 польських грошів за один кіловат. У перерахунку – це приблизно 3,5 гривні. Щодо українських тарифів на електрику, які впродовж двох років зростуть у 3,5 рази, то навіть після першого стрибка цін у квітні, українці платитимуть майже у десять разів менше, аніж поляки.

  «Тепер в України така ж ситуація, що була у нас в 90-ті. Було дуже тяжко. Та я скажу одне: іншої дороги нема», – резюмував Януш Лукашевіч.

  А Грегорц Гайдер попередив: українці мають розуміти, що реформи можуть тривати не рік і навіть не два, тому у будь-якому разі треба набратися терпіння

 4. Интересно- чем, бл, их надо накормить, чтобы они наконец нажрались из того нищего бюджета…..Кто не понял- коммунальное предприятие- ОНИ же и есть, а платит налогоплательщик, да ещё головы кладут парни. Если даже кровь погибших за год по улицам потечёт- и то будут рвать, рвать- пока не сдохнут от пережора.

 5. На армію і солдат грошей не має! А на авто представницького класу є! Привикли жити розкішно! А в селах області ні совпів ні доріг лікарні без бензину……. бардак

 6. Краще б два шкільні автобуси купили, а то школи закривати планують, щоб економити! Ганьба!

 7. В цих коштах сидять податки 50%-60%, тому що підприємство на загальній системі оподаткування, далі зарплата водіів, люди мають хоч мінімальну, але заробітну плату і місце роботи. Решта, що залишилось – на бензин, все лімітоване, тому сума лишається дуже мала. Не треба роздувати проблему там, де її немає. Таким чином треба кожному свій автомобіль поставити в гараж і не їздити. Це не правильний підхід. Ніхто в тій обласній раді не розкошує, з їхніми зарплатами – це тільки виживання, а ми ж вимагаємо щоб вони вирішували проблеми державного маштабу, щоб мали відповідно високий рівень кваліфікації, щоб закони добре знали, щоб документи відповідні готували, щоб проблеми розв”язували і при цьому посадити їх на мінімальну зарплату і заставити ходити пішки в Віньківці, чи Нетішин. Економити треба, але все має мати реальну межу. Треба перестати засліплювати ненавистю власні очі. Ненависть ні дочого доброго не доводить, робить людей сліпими, тупими, обмеженими, такими, що їх і їхні емоції використовують не зовсім порядні люди.

 8. Буде за шо розвозку бананів по точках робити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.