Підозрювану у хабарництві Данілову відпустили під заставу 45 тис. грн

Начальника Управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної адміністрації Валентину Данілову, яка підозрюється у вимаганні і отриманні хабара, відпустили під грошову заставу на суму 45 тис. грн.

Як повідомляють джерела “Незалежного громадського порталу”, таке рішення прийняв місцевий суд 13 березня. Заставу внесли родичі затриманої освітянки.

Натомість обласна прокуратура клопотала про взяття під варту Данілову.

Крім цього, суд прийняв рішення про відсторонення підозрюваної від займаної посади до 9 травня цього року.

“Наприкінці робочого дня, 13 березня отримав цей судовий документ. Також через адвокатів Данілова передала заяву про звільнення за власним бажання. Після проведення консультацій з юристами планую ухвалити відповідне рішення”, – сказав НГП перший заступник голови Хмельницької райдержадміністрації Сергій Ширяєв.

Як писав НГП, 10 березня працівники Управління СБУ в області спільно з правоохоронними органами затримали на одержанні хабара начальника Управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної адміністрації Валентину Данілову.

Вона вимагала у приватного підприємця 50 тис. грн за лобіювання інтересів будівництва котелень для навчальних закладів району. “На гарячому” її взяли у ресторані неподалік від місця роботи із сумою 45 тис. грн.

11 березня начальниці відділу освіти, молоді та спорту РДА повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. я не здивуюсь,якщо завтра сповістять,що її немає на теріторії України,і вона НЕВИННА!Нічого не було.

 2. А це ж людина, яка вчить директорів, вчителів, за дітей вже мовчу., бо чого вона їх навчить – хіба що красти. Якби сучку-злодійку повісили посеред міста – ніхто більше хабарів не брав би!

 3. Судячи з останніх новин Хмельниччини, то Хмельницький відділ освіти – розсадник корупції і хабарництва. То начальника відділу спіймали на гарячому, то зав ДНЗ вимагала кошти на влаштування дитини в садочок, то чиновника відділу освіти затримали… А ви думаєте, що по інших районах краще робиться? Ті, хто працював за часів Януковича – всіх звільнити, бо вони вже дуже насобачилися. Але подивимося, як до вирішення цього питання підійде новий голова ОДА.

 4. Якщо людина на своєму місці і справжній фахівець,то їй ніякі часи не будуть при заваді: ні часи Януковича,ні часи Порошенка…За останній рік вже так всі набралися…і ці часи вже були Порошенка А то тільки всі і списують на часи Януковича,люди огляніться навколо!!!

  • Бо ригівських підлабузників не позвільняли. Хто хотів кращого життя потрібно було не на майдан йти, а на антимайдан. Бо всі хто там був, або залишились на посадах, або пішли на підвищення.
   Отакий парадокс.
   Приклад – освіта Красилівського району.

  • Ну конешно! Яныка и его команду никто не переплюнет! Не надо лавры забирать! Они всю жисть воровать только и учились, только и умели! Данилова тому яркий пример.

 5. На фоні цих коментарів, якимось дивним є той факт, що тут мова їдеться про 50 тис.грн. хабара, а чомусь все затихло про більш як 1 мільйон грн. – тих, які можливо б було отримати міській громаді здавши на металлолом бронзового Ільїча, вагою у 22 тони, який безслідно зник?

  • той добре, шо зник. може з ним зникне вся та комуняцька нечиста сила. хай їм грець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.