За січень-лютий бюджет Хмельницького перевиконано на 15 млн. грн

За січень-лютий 2015 року міська влада планувала зібрати до скарбниці міста 73 млн. грн., а надійшло 88 млн. грн.

Як повідомила НГП керівник управління фінансів Хмельницької міської ради Наталія Степанова, велику роль в такому перевиконанні зіграли так звані нові податки.

Зокрема, податку на нерухомість за 2 місяці надійшло на суму 103 тис. грн, з яких 73 тис. грн. становила плата за комерційну нерухомість. В бюджеті було заплановано 200 тис. грн. на рік на основі показників податку із житлової нерухомості в обсягах попереднього року. Отже, можна чекати значного перевиконання.

«По акцизному збору надійшло 3 млн. 200 тис. грн. при плані на рік 8 млн. 500 тис. грн. За рік можна очікувати біля 20 млн. грн, тобто 12 млн. перевиконання. Я сподіваюсь, що сума буде нарощуватись і перевиконання буде ще більшим”, – сказала  Степанова.

“Є ще два джерела наповнення бюджету, котрі були заплановані в незначних сумах. Жодних коментарів не було до їх формування, адже до цього року вони надходили до Державного бюджету, тому ми запланували їх в незначних обсягах.

Перше – це надходження плати за надання адміністративних послуг державними органами. Ми передбачили в річному плані 100 тис.грн. Наразі вже отримали біля 2 млн. грн. Друге – держмито по деяких окремих операціях. Раніше воно майже повністю зараховувалось до держбюджету. Нам залишалось дуже мало. З початку цього року надійшло вже понад 1 млн. грн”, – розповіла фінансист.

Всі ці джерела будуть додатковим фінансовим резервом, який буде використано в подальшому на забезпечення індексації заробітних плат бюджетникам та на оплату енергоносіїв, спожитих бюджетними установами, тарифи на які дуже зростають.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.