Об’єднані патрулі ДАІ і ППС працюватимуть у Хмельницькому на постійній основі

Експеримент з об’єднання патрульної служби та ДАІ в Хмельницькому стане основою для створення нової патрульної служби, яка почне працювати в Києві у червні.

Про це на брифінгу заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Він розповів, що експеримент, в цілому вийшов успішним і в Хмельницькому відзначається поліпшення криміногенної обстановки, зокрема, зниження рівня загальної злочинності та поліпшення правопорядку в громадських місцях.

Разом з тим, С.Яровий підкреслив, що при проведенні цього експерименту МВС зіткнулося з низкою проблем. Зокрема, йдеться про різний рівень підготовки підрозділів патрульної служби та Державтоінспекції. Це питання, за словами С.Ярового, вирішувалося навчанням особового складу, в тому числі і роботою з психологами.

За його словами, необхідно було прорахувати, яка саме кількість патрулів і міліціонерів необхідно було задіяти при створенні об’єднаної служби. Так, для такого невеликого міста, як Хмельницький з населенням 267 тис людей, знадобився 321 міліціонер, з них сформували 16 автопатрулів.

С.Яровий зазначив, що експеримент в Хмельницькому показав, які додаткові підрозділи необхідно задіяти для організації роботи спільних патрулів.

Він також додав, що були проблеми із затягуванням часу на оформлення ДТП, і в цьому контексті додав, що оскільки в процентному співвідношенні ДТП без постраждалих набагато менше, водії самостійно можуть вирішити питання в таких ситуаціях на підставі європротоколів.

“Весь досвід, який ми напрацювали в Хмельницькому, врахували, щоб були підстави для ефективної роботи в Києві. Робота в Хмельницькому нас задовольнила”, – підкреслив заступник глави МВС.

Він розповів, що місцеві жителі позитивно відгукуються про роботу спільних патрулів у Хмельницькому. Він звернув увагу на те, що нова патрульна служба стане аналогом “швидкої допомоги” – патрулі будуть виїжджати першими на всі виклики міліції.

Яровий підкреслив, що об’єднані патрулі в Хмельницькому будуть продовжувати свою роботу, в той час як в столиці та інших містах працюватимуть патрульні поліцейські, які пройдуть спеціальне навчання.

“Об’єднані патрулі працюватимуть у Хмельницькому на постійній основі”, – сказав він.

Нагадаємо, що у Хмельницькому реалізовувався експеримент з об’єднання сил підрозділів ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ. Він розпочався 1 листопада 2014 року і тривав до 28 лютого 2015 р.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.