Виконком виділив допомогу трьом пораненим АТО та одній сім’ї загиблого

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення по надання матеріальної допомоги трьом мешканцям міста, пораненим в АТО. Кожен з них отримає по 1500 грн.

Крім того, 10 тисяч грн. виділені сім’ї загиблого хмельничанина. Їх отримає дружина бійця.

Після голосування по цьому питанню виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський підкреслив, що поховання загиблих в АТО бійців також здійснюється коштом місцевого бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. ржу,не могу.
  в області Симчишин вже виділив на 800 людей допомоги по 1,5 тисяч гривень. Але Портал про йе не напише. Для міста йе смішно. 3 допопоги. аж 3 допомог. В області Симчишин вилівлив більше 800.

  • Хто платить, того і бал.

  • Для інформації: кожен (підкреслюю, кожен!) хмельничанин – учасник АТО, отримав з міського бюджету 1000 гривень. Таких бійців вже майже півтори тисячі. Тим, хто отримав поранення, надається більша сума. Тому треба дякувати за розуміння потреб учасників АТО і Симчишину, і Чернилевському, і членам виконкому, і всім хмельничанам (бо ж кошти бюджетні що в області, що в місті). А ще в Хмельницькому кожному учаснику АТО надано пільгу на квартплату і поставлено на чергу для отримання земельної ділянки під забудову.

   • ми всі в боргу перед хлопцями нашими. тому хто як може так і має допомагати. не коментарями, а діями.

 2. А что с Сашей? Вроде все нормально, он популярен здесь. В статье ж написано что на одном заседании выделили. У них их 2,3 в месяц, вот и считайте, тоже очень многим помогли. Помогают хорошо, зачем чьи-то добрые дела порочить? Давайте становиться честным, правдивым, умным народом! На добро говорить добро, на правду – правда. Давайте беречь каждого умного и честного человека, помогать ему, тогда в обществе будет процветать добро, а не зависть, злость и ненависть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.