“Чинуші” Старокостянтинова ледь не прийняли свої “диктаторські закони”

Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради планував затвердити 12 березня  “Про затвердження Положення порядку організації та проведення у м.Старокостянтинові недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру”.

Цей документ, на думку місцевих актвиістів, обмежує конституційні права на мирні зібрання.

Скрін-шот з відео

Скрін-шот з відео

Як пише сайт “Старокостянтинів небайдужий” за цією буденною назвою було приховано, за словами активістів: “Закони 16-го січня в Старокостянтинові”. А саме, міською радою запроваджувалися жорсткі обмеження конституційних прав громадян на мирні зібрання. Так, даним Положенням передбачалося:

1. Проведення масових заходів на території міста лише на підставі отриманого письмового погодження уповноваженого органу.

2. Розміщення інформації про проведення масового заходу у засобах масової інформації, об’єктах зовнішньої реклами, розповсюдження вказаної інформації іншими способами лише за умови отримання письмового погодження уповноваженого органу.

3. Подання письмового повідомлення до уповноваженого органу про проведення масового заходу не пізніше ніж за 10 днів (не враховуючи офіційні святкові дні) до дати проведення запланованого масового заходу.

4. Заборона у місцях проведення масових заходів встановлення малих архітектурних форм (в т.ч. палаток) та об’єктів зовнішньої реклами (в т.ч. будь-яких стендів, щитів, панно, прапорів, екранів, транспарантів, наклейок та ін.).

5. Заборона використання гучномовців та іншої звукопідсилюючої апаратури без спеціального погодження з уповноваженим органом.

Обурені такими зазіханнями на права громадян активісти влаштували мітинг під міською радою: вони вимагали пояснень від керівників міста, однак ні голова міської ради Мельничук М.С., ні заступник Богачук В.В. до громади не вийшли.

Частина активістів завітала на засідання виконавчого комітету міської ради і там спробувала з’ясувати позицію органу влади щодо даного питання.

В результаті виконавчий комітет різко змінив свою позицію і у повному складі проголосував за повну відміну Положення порядку організації та проведення недержавних масових громадських заходів у м.Старокостянтинові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Микола Ваврищук – голова Старостянтинівської міської організації ВО “Свобода” на виступі. молодець.

  Акцію провели “Свобода” і Правий сектор.

 2. ой щось мер “перемудрив” та сів в калюжу.

 3. Оце гон. Взагалі обнагліли! Добре, що Свобода і Правий сектор є. Бо Мельничук вже на всіх … поклав.

 4. Круто Ваврищук їх у виступі взув

 5. Це той Ваврищук що в батька забирав гроші та всі до копійочки програвав на гральних автоматах а тепер живе з донькою главного регіоНАЛА,фінансиста – Демида ? ФУ…ФУ…забрати мікрофон і передати Афанасьеву !

  • це той Ваврищук, що запропонував теорія нового Старокостянтинова! і його оберемо мером в жовтні.

   • неаа це той ваврищук який з каськівом в ПОРІ були і разом її злили в бік регіоналів

    • Ні, це той, який не дає спокою тролям. Мельничук підплачує не тільки своїй Люді, а й троликам- працівникам міської ради.

 6. Оце вже гон пишете. Яка донька? Тролі Мельничука підключилися.

 7. Працівники міської ради в робочий час тролять Ваврищука і пишуть повну маячню

 8. Міська влада Старокостянтинова (мер Микола Мельничук) є величезною проблемою для міста. Це царство бюрократіі, сваввілля, беззаконня, корупціі, хабарництва. Чиновників в міськраді (147) чи не найбільше в світі на душу населення. Це при тому, що є ще тьма районних чиновників і аналогічних органів. Посади продаються і купляються, або даруються своім. Кошти витрачаються як завгодно. Землю ділять як і посади. В центрі міста – дореволюційні аварійні трущоби. Які давно вже розвалюються. Місто і річки завалені сміттям. Дороги (крім центральноі) вже гірші сільських…

 9. Якщо людина грамотна і має якесь уявлення то вона розуміє хто є Ваврищук і чого він показався саме зара,це піар гнилий,люди ви напевно зомбі,якщо навіть цього не розумієте.Чого він добився?Ви подивіться з ким він прийшов проводити протест, з тими людьми які елементарних речей не розуміють, які навіть уявлення ніякого не мають.Але який командир така і його команда не грамотна.

  • Людина наробила купу помилок в словах та розділових знаках, але називає когось неграмотним.

 10. Слово “зараз” складається з 5 букв, а не з 4. Це -про грамоту.

 11. Мельничука- на мило!

 12. Молодець Ваврищук! Таких людей молодих та ініціативних побільше треба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.