Чи бути молодіжному парку у Хмельницькому?

Бюрократична тяганина із затвердженням меж та отриманням всіх дозволів на створення молодіжного парку у Хмельницькому триває вже більше півроку. Перше рішення міської ради про створення парку було прийняте 5 березня 2014 року.

Чому цей процес так затягнувся, НГП поцікавився у директора комунального підприємства проектно-розвідувальних робіт по землевпорядкуванню Василя Рудзінського, який займався створенням проекту майбутнього парку.

Він заявив, що зараз проектна документація по парку “Молодіжний” проходить останню експертизу перед винесенням на найближчу сесію міської ради, все інше вже готове.

Фото з сайту Хмельницького молодіжного клубу розвитку

Фото з сайту Хмельницького молодіжного клубу розвитку

“Наразі проект парку знаходиться в Києві на експертизі у водному фонді. Їхній висновок ми чекаємо наступного тижня. Як тільки він буде отриманий, тоді всю документацію подаємо на сесію міської ради. Висновки держземагентства, архітектури та екології є, висновок землевпорядної експертизи із зауваженнями теж є. Там були невеликі технічні помилки, що вже виправлені”, – заявив він.

Отримати дозвіл від водного фонду необхідно, оскільки парк буде розміщено в прибережній водозахисній зоні. Василь Рудзінський зазначив, що згода водного фонду скоріше за все буде отримана, оскільки це парк, а не якась будівля. Експертиза триває впродовж 10 робочих днів, проект був поданий на розгляд 3 березня.

Довідка НГП. Молодіжний парк створюється з ініціативи “Хмельницького молодіжного клубу розвитку”. Його загальна площа становитиме 2,5 гектари.

Там мають розміститись незвичні та вандалостійкі простори для часопроводження молоді, спортивний майданчик для стріт-воркауту та багато інших проектів, аналогів яким у Хмельницькому немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Я особисто не проти оформлення та організації додаткових зелених зон на території міста, особливо якщо на це є ініціатива громадськості, але розвиток таких територій зелених зон повинен плануватись у різних частинах міста. Подумайте самі буквально навпроти розташований парк відпочинку ім.Чекмана і чи варто розпорощувати тіж самі матеріальні і фінансові ресурси на сконцентрованій території в майже одній частині міста. А в той же час немати можливості в інших районах міста розвивати зелено-паркові зони в спальних районах міста. Чи не варто там же створити просто спортивну зону літніх видів спорту , що відповіало б направленості тієї частини відпочинково-оздоровчого направлення в комплесі з пляжної територією.

  2. Доречі молодь мабуть незнає, а може й не хоче знати, що той же парк в народі до сих пір називають ще й Комсомольським, то б то створений також молоддю міста, яка на даний час в своїй переважній більшості вже пенсійного віку. То що кожне покоління хмельничан будуть започатковуати свої молодіжні парки? а на те що було створено попередніми поколіннями їм непотрібне. Якщо ж молодь так вже й хоче проявити ініціативу, то чому не робити благолдійні заходи по покращннню того що вже створене, тим самим підтримувати спадкоємність в душі жителів міста! Ми завжди наступаємо на “граблі” не цінуємо, те що маємо, а коли втрачаємо то сумуємо за втраченим.

  3. Одні створюють, інші забудовують.
    На межі самої річки та парку будують багатоповехівку.
    Нехай молодь поцікавиться хто ініціатор та замовник цього будівництва. Думаю буде цікаво!

  4. Все-таки в місті непогано із зеленими зонами. В центрі – парк Чекмана, сквер Шевченка, парк Франка. На Виставці – дендропарк, парк Заріччя, на Озерній ліс!!! В Раковому – парк,в південно-західному – парк Подільський на Львівському шоссе, дендропарк Національного університету, сквер навпроти військового кладовища, в Гречанах – парк Чекмана і стадіон з сквером біля Плоскирова. Крім того, приватних садиб дуже багато з деревами, кущами, квітами, озерами. Гарно!

  5. Мустафа, не мешай,занимайся своими делами. А мы будем заниматься своими. Чувствуешь, что у тебя есть позывы к сохранению уже имеющихся зеленых зон – защищай их. И не мешай своими деконструктивными комментариями создавать новые зеленые зоны.

  6. Парков и скверов много не бывает. Надо умного архитектора, который бы по умному это спланировал и держал жесткую позицию.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.