Хмельницький хор вшанував пам’ять Скрябіна кавер-версією хіта “Мовчати”

13 березня виповнюється 40 днів, як Кузьма “Скрябін” трагічно загинув у ДТП. Аби вшанувати пам’ять легендарного українського музиканта, у одному з ТРЦ Хмельницького відбувся флешмоб пам’яті Андрія Кузьменка.

Муніципальний камерний хор виконав одну з пісень Кузьми “Мовчати”. Організатором акції виступив фанат Кузьми Антон Довлатов, він надіслав відео флешмобу у редакцію ТСН.

“Залишитися поза цією подією ми не могли, скоріше не мали права. Хмельницький муніципальний камерний хор, за традиціями флешмобів, неочікувано для перехожих, виконав пісню “Мовчати” написану Андрієм Кузьменком”, – розповів про акцію Довлатов.

Виконання тривало близько 5 хвилин. Проте на адаптацію композиції до виконання хором, організацію і репетицію заходу учасники хору витратили майже місяць.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук зняв відео на пісню загиблого у автокатастрофі Андрія Кузьменка. Співак зробив кавер-версію хіта “Мовчати”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Насправді МИ НЕ МАЄМО ПРАВА МОВЧАТИ !!!! А МАЄМО як казав покійний КУЗЬМА СКРЯБІН — казати хаму що він—хам!!!! А хамів в нас достатньо!!!ЧЕСНО КАЖУЧИ —ПІСЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ МИ ПЛАКАЛИ!!!

  2. класно!!!!!!

  3. допишу – Браво!

  4. Муніципальному хору – ПЛЮС!
    Організаторам – ПЛЮС!

  5. Молодці!

  6. перша новина, де тільки позитивні коментарі! Браво!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.