На сільській раді Дунаєвецького району висить обшарпаний Прапор України

На будівлі Нестерівецької сільської ради Дунаєвецького району висить обшарпаний Прапор України.

“На сільській раді побачив от таке зубожіле подобання прапора. Нашої державної символіки. Нібито, дякувати Богу, в цьому селі бойові дії не проходять. Що з ним сталося, навіть в принципі страшно уявити”, – пише сайт “Ділові Дунаївці”

Фото "Ділові Дунаївці"

Фото “Ділові Дунаївці”

Відповідно до Кримінального кодексу України, за подібні дії передбачене покарання (стаття 338 Наруга над державними символами). Санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Клас, такий

 2. Оце да, такий прапор відповідає стану держави нашої – зверху немає Криму і Донбасу, а знизу – економіки.А взагалі в країні криза, хто не помітив. Треба поскакати,

  • Янукович попрацював, вкрав гроші які можна було вкрасти, тепер розхльобуємо. Треба було щоб однопартійці били його по його злодійських руках.

  • Ти таке пишеш, начи за Януковича Україна жила і процвітала.

   Існує системне пограбування України лже-елітою, яку обирає лохторат. А за Янковича Україна мала ще й всі шанси стати Південно-Західним федеральним округом РФ з злодюгами на посадах, яких призначав би пуйло. Тоді б ти вив би, а так ти просто невдовлений нинішнім урядом.

   Крим тобі приклад, всі адекватні звідти валять. Тільки задоволена вата сидить на сухарях і мастурбує на Путіна.

  • А прапори всі завжди були на селах обшарпані, як і нікчемні голови сільських рад, які сидять ще з часів Андропова і ніхера не роблять. Тільки пенсіонерів агітують голосувати за злодюг і отримують за це гроші.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.