Хмельницький перевізник поскаржився голові ОДА на дії “антимайданівця” з Головавтотрансінспекції

Віце-президент Союзу автоперевізників Хмельницької області, член Ради “Майдану” Петро Стецюк поскаржився новопризначеному голові Хмельницької ОДА Михайлу Загородному на дії начальника територіального управління Головавтотрансінспекції у Хмельницькій області Олександра Томчишена.

Про це він заявив на зустрічі з громадськими активістами місцевої Ради “Майдану” у середу.

Стецюк звинував Томчишена у втручання у роботу приватних перевізників регіону.

“Є Томчишен Олександр Іванович, який свого часу анульовував ліцензії перевізникам, котрі возили людей до Києва під час Революції гідності; дуже добре він співпрацював з Ядухою (колишнім головою ОДА часів Януковича – НГП). Загалом трансінспекція повністю погрузла в корупції”, – наголосив перевізник.

Водночас Загородний попросив Стецюка більше конкретизувати агрументи щодо роботи керівництва Головавтотрансінспекції області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Стецюк, какое же ты Г-но… Что ты молчишь про то что твой автобус человека убил, скатина ты такая бессовестная!!! Что ж ты молчишь что у тебя самого лицензию забрали и не местные а киевские!!! Я не защищаю Томчишина, мне на него глубоко…. Но Стецюк со своей Купавой!!!

  2. Любимая работа хохла-обосрать кого угодно,лишь для себя стало лучше.Такого дерьма в Украине куча!

  3. Олександр Іванович Томчишен – порядний керівник та гарна людина, що заслуговує поваги!

    • всі нелегальні перевізники сплачують дань Томчишину. Ця курва перепиняла автобуси що везли нас на Майдан..Ця сука не бачила порушень перевізниками допоки не сталась трагедія. А що він -посадовець зробив щоб забезпечити контроль за безпесними перевезеннями. Коли вилізла проблема то швидко забрав ліцензію в того кому її ж і продав до того. Томчишин–це зразок корупціонера-бульдога. А Петро мудак. Так вони і живуть :мудаки і корупціонери доповнюючи один одного.

  4. Хочу пожалітися на того очільника самооборони так званої таксиста. Таксисти взагалі вже зажралися, все їм мало. Може б і з ними щось почали робити. Чого їх не візьмуть за…

  5. сліпий гнелий бик стецюк купи очки і подивись на себе в зеркало

  6. Думаю ті, в кого є конкретні зауваження до Стецюка, теж до вас, пан Загородний, на прийом прийдуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.