Голова Хмельницької ОДА просить громадян не бути байдужими до безчекових товарів

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний закликав громадян активно долучатися до контролю за безчековими тютюновими і алкогольними виробами у магазинах краю.

Про це він заявив на зустрічі з громадськими активістами місцевої Ради “Майдану” у середу.

“Коли ви купуєте цигарки або алкогольні вироби у кіоску чи дрібному магазині і продавець не пропонує відпускного чека, це означає, що цей суб’єкт господарювання непорядний. Він не сплачує акцизного збору до бюджету. А це місцевий податок, який з цього року повинен надходити у наші бюджети. Тож не треба чекати на податківця, а кожен покупець має звернути увагу, де товар відпускається без касового апарату”, – наголосив Загородний.

“Нам потрібно виховувати у собі культуру самоконтролю. Ось у Франції, до прикладу, якщо водій викине сміття з вікна машини, інший водій тут же сигналізує в поліцію і та за кілька кілометрів оштрафує порушника. На жаль, в Україні це називається “ябеднєцтво”. В Європі – це громадське суспільство, виховання громадян”, – додав голова ОДА.

Як відомо, починаючи з 1 січня 2015 року акцизний податок від обсягу реалізації алкоголю, тютюнових виробів та палива становитиме до 5% і його стягуватимуть до місцевих бюджетів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. ЧЕК – це зброя споживача, бо як потім довести що придбав “паленку” замість горілки.

 2. Новий очільник ОДА тисне на нашу свідомість щодо безчекових покупок спиртних та тютюнових виробів.В той же час автостанція №3 відмовляється продавати квитки пасажирам, бо вартість квитка у касі є меншою від тої, яку ЗДИРАЮТЬ НЕЗАКОННО з пасажирів водії. ДУЖЕ НАШІ ПЕРЕВІЗНИКИ БІДУЮТЬ, СИДЯЧИ ЧЕРЕЗ СВОЇ ЖЕРТОВНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ, НА ЧОРНОМУ ХЛІБІ ТА ВОДІ, В ТОЙ ЧАС ЯК ПЕРЕСІЧНІ ПАСАЖИРИ ЇДЯТЬ ІКРУ ЛОЖКАМИ ЗАПИВАЮЧИ ВСЕ КОЛЕКЦІЙНИМИ КОНЬЯКАМИ. Біда та й годі!!! Але жоден з цих монополістів-перевізників не хоче відмовитись від рейсів на користь інших перевізників, яких усе задовільняє!!!!!!!!!!!!!! Країна у важких проблемах, але людей обурює те, що зараз, як у 90-х, -анархія у багатьох галузях.ЯК ВИ НЕЛЮДИ СМІЄТЕ ПРИКРИВАТИСЬ МАЙДАНОМ, ЩОБ ЗНЕДОЛЮВАТИ І БЕЗ ТОГО ЗНЕДОЛЕНИХ І ЗБІДНІЛИХ ГРОМАДЯН!!! НЕ ВИ Є УКРАЇНА!!! НЕ ВИ БУЛИ НА МАЙДАНІ!!!НЕ ЗА ВАС СТОЯВ МАЙДАН, А ПРОТИ ТАКИХ, ЯК ВИ!!! УКРАЇНА-ЦЕ ПЕРЕСІЧНІ ГРОМАДЯНИ-ТРУДАРІ !!! Маю велику надію, що новий очільник ОДА приділить первинну увагу насущним прблемам нашого регіону і захистить нас від свавілля таких бізнесменів-перевізників.

 3. ЩОДО ЧЕКІВ, ТО В КРАСИЛОВІ НЕПОЧАТИЙ КРАЙ РОБОТИ ДЛЯ ПОДАТКІВЦІВ ТА ПРОКУРАТУРИ. НЕ ДАЮТЬ ЧЕКІВ В МАЙСТЕРНЯХ ПО РЕМОНТУ КОМПЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ ТА ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ, НЕ ДАЮТЬ ЧЕКІВ В МЯСНІЙ ЛАВЦІ, В ГЕТЬМАНІ, В ПЕРУКАРНЯХ ЦЕ РОБЛЯТЬ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНАХ КОШИК І КОЛІБРІС. РЕШТА ТОРГУЮТЬ ХТО ЯК ХОЧЕ. ЧИ МАЮТЬ ВОНИ ПРАВО НЕ ТАКИЙ МЕТОД ТОРГІВЛІ?

 4. Скажіть таксистам і на базарі хай чеки дадуть…
  Це все пусті балачки…

 5. МОВА ЙДЕ ПРО АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ ТА ТЮТЮНОВІ ВИРОБИ !!!!

 6. пусті слова.

  • Чому пусті слова? Ми все хочемо щоб хтось нам прийшов і навів порядок, а самі не хочемо навіть чек витребувати, або дати чек! Порядок в країні мають наводити всі! І від людей залежить найбільше. Допоки нам всеодно, так і будемо жити. І не треба жалітись на дорогий хліб, проїзд і решта. Треба хоч трохи напрягтись!

 7. МОВА ЙДЕ ПРО ,АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ < ПАЛЬНЕ ТА ТЮТЮНОВІ ВИРОБИ!!!!

 8. якось зверхньо

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.