Музичну школу в центрі Хмельницького прикрасять графіті

Одну з стін Хмельницької дитячої музичної школи №1, що на вул. Проскурівській, 18, прикрасять сучасним тематичним графіті.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів організатор фестивалю “Республіка” Андрій Зоін.

Також він показав ескіз майбутнього малюнку. На ньому зображено музичний інструмент схожий на орган.

collage1-r

Директор музичної школи Микола Бухта схвалює цю ініціативу.

“Мені цей ескіз подобається однозначно. Повністю підтримую цю ініціативу. Ми вже більше десяти разів зафарбовували цю стіну – хулігани там постійно пишуть всякі неподобства. Сподіваюсь, коли там буде такий насичений і гарний малюнок рука ні в кого не підніметься його псувати”, – сказав він у коментарі НГП.

Ініціатор створення малюнку Андрій Зоін зазначив, що графіті буде приурочене до ювілею музичної школи і стане своєрідним подарунком – 27 квітня їй виповнюється 80 років.

“Малюнок подобається музичній школі, та управлінню культури, за нього проголосували 300 людей у соц.мережі фейсбук. Тепер лишилось отримати дозвіл від архітектури міста, але я не бачу підстав які б завадили нам його намалювати. Тож скоро малюнок з’явиться на стіні ”, – каже Андрій Зоін.

Наразі його допис у фейсбуці набрав майже 300 вподобань.

Цікаво, що в коментарях люди відгукуються лише схвально, ніхто не проти музичного графіті на центральній вулиці Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.