Нардепи створюють у парламенті міжфракційне об’єднання “Хмельниччина”

У Верховній Раді з’явиться міжфракційне об’єднання “Хмельниччина”.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” нардеп з фракції Блок Петра Порошенка (189 округ) Андрій Шинькович, до об’єднання ввійдуть, щонайменше, 15 політиків, котрі пов’язані з Хмельницькою областю (це діючі народні депутати, які обиралися за виборчими списками та в одномандатних округах).

“У найближчий пленарний тиждень ми направимо відповідні документи у президію про створення міжфракційного об’єднання “Хмельниччина”. Також погодилися, що об’єднання не матиме голів, а обиратимемо раз у квартал координатора, який на цей період вестиме засідання”, – сказав він.

За словами Шиньковича, об’єднання “Хмельниччина”, окрім опрацювання поточних проблем, ініціюватиме широке громадське обговорення системи проведення наступних виборів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Мало роботы в комітетах, підкомітетах, коміссіях, округах з виборцями? Створюють клуб наближенних і не займаються законодавством для зміни системи в корумпованій державі!

  2. Немає з ким випити?

  3. А для чого створювати це обєднання? Що більше зроблять ніж за весь період після виборів без нього? Нічого конкретного від цих Хмельницьких обранців немає, всі вони заручники системи. Сподівалися, але маємо, те, що маємо.

    • Вони не заручники системи а її творці. А об’єднання створюється з метою посилити колективну безвідповідальність. ” Я не міг нічого зробити, бо ось всі разом ми не могли нічого зробити, бо система а не ми погана”.

    • А ти шо зробив ? Шинькович хоч у себе на окрузі допоміг з ремонтом шкіл, доріг. Завдяки Шеньковичу кожна дитина в його виборчому окрузі отримала новорічний подарунок. Майданутий ненажерливий жидяра Яценюк забрав в дітей соцстрахівські новорічні подарунки за які з працівників стягують податки, а Шенкович подарував. А ти скачи дальше, ла-ла-ла.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.