Хмельничан запрошують на найбільший в історії України суботник

Завдяки ініціативі Let’s do it,Ukraine Хмельницька область долучається до найбільшого суботника за всю історію незалежної  України. 25 квітня ця акція відбуватиметься в Україні вже вп’яте. Щороку кількість людей, що приєднались до прибирання своїх міст суттєво зростала. Якщо у 2011 році на суботник вийшло лише 22 тисячі українців, то у минулому році їх було вже 170 тисяч.

У Хмельницькому акцію координує Степан Кушнір. Наразі триває розробка карти прибирань. “Ми шукаємо місця в межах міста, котрі потребують прибирання. Хотілось би прибрати там, де довго утворювалось стихійне звалище. До розробки карти прибирань ми запрошуємо долучитись всіх хмельничан і в подальшому чекаємо їх на суботнику”, – розповів координатор акції у Хмельницькому.

Щоб долучитись до акції необхідно зареєструватись на сайті http://letsdoitukraine.org/ проекту. Всі подальші вказівки надійдуть вам на електронну пошту. Взяти участь у розробці карти прибирань у Хмельницькому можна в групі https://vk.com/letsdoit2015  спільноти в соціальній мережі. Там організатори збирають навіть фотографії територій, які потребують суботника.

a6MJiVD2aMY

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Молодці. Поширюйте акцію на райони області, зокрема Шепетівку, Кам’янець та ін.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.