Хмельницький священнослужитель понад 5 місяців воює в АТО

Понад 5 місяців іподиякон Свято-Покровського кафедрального собору УПЦ МП м. Хмельницького Олександр Єрємєєв несе службу у ЗС України. Хмельничанин  бере участь, виконуючи бойові завдання в зоні АТО, у складі 54-го окремого розвідувального батальйону.
Нещодавно, перебуваючи у короткочасній відпустці,Олександр причастився Святих Христових Таїн та відвідав Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського УПЦ МП Антонія, отримавши благословення на подальшу службу та захист України і дарунок – молитовники для військовослужбовців усім бойовим побратимам.

До слова, на початку березня ц.р. управління Хмельницької єпархії УПЦ МП спільно з єпархіальним братством Преподобних Антонія і Феодосія Києво – Печерських, надали благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування для воїнів АТО, скерувавши її у Хмельницький обласний благодійний фонд – Центр «Добриня».

Надана єпархією допомога була передана у підрозділи Збройних Сил України, Міністерства Внутрішніх Справ України та добровольчі підрозділи патріотів України.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.