Віталій Кличко привітав українок з Міжнародним жіночим днем

klichko

Дорогі українки!

 Прийміть найщиріші поздоровлення з Міжнародним жіночим днем, який символізує весняне пробудження природи, материнську ласку, чисте кохання, одвічне прагнення людини до прекрасного.

Цьогорічна весна несе не лише перші квіти й сонячне тепло, а й Надію. Надію на те, що в Україну нарешті прийде довгожданий мир, агресора буде вигнано з нашої землі, і на ній завжди пануватимуть Мудрість і Любов.

Любі жінки! Бажаю вам здоров’я, родинного затишку, добробуту й терпіння. А ми, чоловіки, докладемо всіх зусиль, аби ви почувалися щасливими й найкращими.

 

Віталій Кличко

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. О! Вже готуються до місцевих виборів нові очільники Умельницького Удару

 2. Так готуються! Якийсь Дмитро Палій навіть в Гречанах на стовпах банери повивішував! Підкуп виборців вже розпочався! За що ж тоді Майдан був! Що б знову до влади прийшли замасковані….

  • Дмитро також був на майдані , Є фото доказ!!!

  • Теперішній майдан це кучка бомжів та попрошайок.Краще майдану небуло ,зараз люди бідні від майдану ( Порошенка,яценюка …..) . Ці персони ще більше крадуть!!!!

 3. Відколи реклама є підкупом?

 4. Діма гарний хлопець,армії помагає,мало забезпеченим помагає матеріально.А головно чесний !!!!

 5. вам усім вже навіть привітання Кличка мішають. Непривітай – погано , привітай – тоже погано. Народ, що Ви хочите? Ви вже задумайтесь над собою, а не шукати причини в рекламах.

  • Кличко молодець! А тут де-хто з “приліпал” на цьому піариться також! Даже Майдан вже приплітає, бо в самого мабуть іншого за душою нічого немає..

  • Галя та заспокойся, удару на виборах всерівно нічого не світить

   • Ну да, тепер онуки колишніх ригіоналів в Хмельницькому вітають жінок з святом. Повіджимали а тепер і армії і малозабезпеченим “допомагають”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.