У 2015 році бюджет Хмельницького розраховує отримати 5,5 млн. грн податків з комерційної нерухомості

У 2015 році бюджет Хмельницького розраховує отримати 5,5 млн. грн податків з комерційної нерухомості.

Про це сьогодні місцевим ЗМІ повідомив виконувач обов’язків міського голови, секретар ради Костянтин Чернилевський.

Він зазначив, що депутати міськради на нинішній сесії затвердили ставки цього податку для юридичних і фізичних осіб.

“Законотворець дозволив до 2% від розміру мінімальної зарплати оподатковувати комерційну нерухомість. Ми ж, у свою чергу, зупинилися на 0,5% і 0,25%, в залежності, в якій частині міста розташовуються ці об’єкти. Влада йде на поступки, тому що соціально-економічний стан досить важкий”, – наголосив Чернилевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

 1. Девальвація в Україні становить 28,5%, але справжній її рівень в недалекому стане до 250%.

  «Гіперінфляція завжди і скрізь є політичним явищем. Вона трапляється після воєн і революцій, коли уряди змушені друкувати потрібні їм гроші, оскільки вже нічого обкладати – і саме це сталося в Україні ».

  Просто на зміну партійним босам прийшли олігархи, але корупція і неефективність залишилися тими ж, а частка тіньової економіки, за оцінками МВФ, становить в Україні 50% ВВП.

  І тепер через війну з Росією – своїм найбільшим торговим партнером – Україна втрачає ті крихти, які ще залишалися.

  «Хороші новини, якщо вони є хороші, полягають в тому, що кредит МВФ стабілізує українську економіку, а разом з нею – і інфляцію. Втім, не дуже хороша новина – це те, що навіть з цими грошима ми з Вами все одно повинні сильно затягнути паски. А погана новина в тому, що для стримування інфляції їй доведеться підняти курс ще вище, а це ще більше підірве зростання.

  Інакше кажучи, все, що може врятувати українську валюту, погіршить стан її економіки в середньостроковій перспективі. Однак в Україні не буде нормальної економіки в будь якій перспективі, якщо падіння нацвалюти не зупиниться.

  Тому навіть якщо все піде, як треба, Україна буде змушена пройти через великі страждання. Коли ти банкрут, хороших варіантів не існує.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.