На сайті ВР з’явився проект Постанови про зміну і встановлення меж Дунаївець

На сайті Верховної Ради з’явився проект Постанови про зміну і встановлення меж Дунаївець.

Документ датується 4 березням.

Як писав НГП, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання народного депутата України Олександра Гереги і Хмельницької обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Дунаївці.

Зокрема, пропонується збільшити територію Дунаєвець на 614,77 гектара земель, за рахунок 577,80 гектара земель, що знаходяться у віданні Дунаєвецької міської ради, 28,52 гектара земель – Дем’янковецької сільської ради, 8,45 гектара земель – Чаньківської сільської ради Дунаєвецького району, та затвердити територію міста Дунаївці загальною площею 1303,60 гектара.

Необхідність встановлення нової межі міста Дунаївці обумовлена тим, що земельні ділянки, які планується включити в межі міста більшою частиною забудовані та тривалий час знаходяться у власності та користуванні громадян – жителів міста для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, а також зайняті дорогами та міським кладовищем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А Герега тут яким боком? Ініціатори законопроекту Власенко, Дехтярчук та Федорук. Обласна рада як і районна тільки погодили зміну меж.На Ділових Дунаївцях прочитайте і буде ясно:
    http://dun.at.ua/news/2015-02-16-2475

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.