Хмельницький бюджет доплачуватиме по 200 грн до пенсій членам Проскурівського підпілля, партизанам і політв’язням

Депутати Хмельницької міської ради проголосували за встановлення у 2015 році надбавки до пенсій членам Проскурівського підпілля, партизанам і колишнім політв’язням.

Відповідне рішення було затверджене на нинішній сесії.

Так, щомісячно міський бюджет додаватиме по 200 гривень до пенсій трьом членам Проскурівського підпілля; 11 партизанам, які в роки Великої Вітчизняної війни діяли в тилу ворога; 18 колишнім політв’язням і репресованим.

Як відомо, Хмельницька міська рада кожного року встановлює подібні надбавки до пенсій перерахованих категорій громадян.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Девальвація в Україні становить 28,5%, але справжній її рівень в недалекому стане до 250%.

  «Гіперінфляція завжди і скрізь є політичним явищем. Вона трапляється після воєн і революцій, коли уряди змушені друкувати потрібні їм гроші, оскільки вже нічого обкладати – і саме це сталося в Україні ».

  Просто на зміну партійним босам прийшли олігархи, але корупція і неефективність залишилися тими ж, а частка тіньової економіки, за оцінками МВФ, становить в Україні 50% ВВП.

  І тепер через війну з Росією – своїм найбільшим торговим партнером – Україна втрачає ті крихти, які ще залишалися.

  «Хороші новини, якщо вони є хороші, полягають в тому, що кредит МВФ стабілізує українську економіку, а разом з нею – і інфляцію. Втім, не дуже хороша новина – це те, що навіть з цими грошима ми з Вами все одно повинні сильно затягнути паски. А погана новина в тому, що для стримування інфляції їй доведеться підняти курс ще вище, а це ще більше підірве зростання.

  Інакше кажучи, все, що може врятувати українську валюту, погіршить стан її економіки в середньостроковій перспективі. Однак в Україні не буде нормальної економіки в будь якій перспективі, якщо падіння нацвалюти не зупиниться.

  Тому навіть якщо все піде, як треба, Україна буде змушена пройти через великі страждання. Коли ти банкрут, хороших варіантів не існує.

 2. Оце правильно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.