Екс-керівник ДАІ району, який збив на смерть людину, проходить по слідству як працівник правоохоронного органу

Вже колишній керівник ДАІ Білогірського району Микола Герасимчук 13 грудня 2014 року у містечку Теофіполі збив 22 річного юнака. Від отриманих травм той помер на місці.

Активісти громадської організації «Дорожній контроль» розповсюдили відео, в якому стверджують, що п’яного Миколу Герасимчука змусили написати заднім числом рапорт про звільнення. На цьому ж записі заступник начальника УМВС у Хмельницькій області Роман Гаврилюк стверджує, що наказ  про звільнення був виданий за день до аварії. Але в день ДТП посадовець був на роботі тому, що його з наказом ще не ознайомили.

Однак, у прес-службі прокуратури Хмельницької області повідомили, що провадження розслідується їхнім слідчим відділом. Микола Герасимчук проходить по слідству саме як працівник правоохоронного органу, оскільки є інформація, що він в день трагедії виконував свої посадові обов’язки.

«Родичи загиблого та активісти ГО «Дорожній контроль» приходили вчора до слідчого. Їм пояснили, що справа в жодному разі не затягується. Ідуть необхідні для таких випадків слідчі дії. Справу обов’язково буде  доведено до суду», – запевнила прес-секретар прокуратури Хмельницької області Лілія Коцюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.