Хмельницького розповсюджувача газети “Новоросія” засадили до в’язниці на 5 років

Сьогодні міськрайонний суд Хмельницького оголосив обвинувальне рішення щодо хмельничан, котрі розповсюджували заклики до сепаратизму.

Андрію Орєхову призначили максимальне покарання за ч. 2 статті 110 Кримінального кодексу України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України» – позбавлення волі на 5 років. Його взяли під варту просто в залі суду, щоб унеможливити втечу за межі країни.

pidozriyvani

Оксані Корецькій також призначили покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років. Але суд врахував те, що жінка виховує малолітню дитину. Тому до неї застосували норму ст. 75 про звільнення від покарання з випробувальним строком у 2 роки. Якщо протягом цього періоду Оксана Корецька не скоїть нових правопорушень, її звільнять від покарання.

З них також будуть стягнені матеріальні витрати слідства по 4 тис. 549 грн. з кожного.

Зачитуючи вирок, суддя зазначив, що вважає повністю доведеним те, що Андрій Орєхов та Оксана Корецька за попередньою змовою отримали газету «Новоросія» з території так званої ДНР та розповсюджували її. В газеті містились заклики до порушення територіальної цілісності України. Згодом, коли за ними вже стежила СБУ, вони намагались позбутись сепаратистської літератури.

Рішення може бути оскаржене протягом 30 днів.

Нагадаємо, що у липні 2014 року співробітники  СБУ в Хмельницькій області припинили протиправну діяльність групи осіб, які  закликали до підтримки терористичних бандформувань зі Сходу.

Як повідомляв прес-центр СБУ, зловмисники активно розповсюджували сепаратистські газети «Новороссия», влаштовували відеоконференції в мережі Інтернет, під час яких закликали громадян України до протидії законній владі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. бий своъх щоб чужы боялысь

  • Кому це вони “свої”? Тобі, аноніму без української клавіатури? Ну хіба що.

  • А могли б поїхати у свю Новоросію, а краще б на Урал і там бі собі жили як хтіли

 2. Кожному сепаратюзі-ненависнику всього українського реально.

 3. Первые реальные шаги к порядку. Сепаратистам не место в человеческом обществе, это продажные особи, продадут мать родную.

 4. Ще б антимайданівцям по 2 роки умовно дали, без права займати посади. Бо всі антимайданівські морди залишились на своїх посадах.
  Ганьба новій владі.

 5. Подонков из новороссии ( днр-лнр) надо не судить , а отлавливать и вешать на столбах ! Если ты нелюбишь свою Родину – Украину, ты не человек а каЦАП ! Чем больше путинских тварей будет уничтожено тем быстрее в Украине воцарится мир и благополучие ! СЛАВА УКРАИНЕ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.