Хмельницькі судді, які захищали Януковича, претендують на безстроковий статус

На голосування Верховної Ради в березні-квітні буде винесено список з майже 400 суддів, що претендують на обрання суддями «безстроково».

За інформацією сайту «Главком», у ньому десятки людей, які ще пару років тому виступали одним фронтом на боці команди Януковича, яка використала будь-які засоби для збереження влади.

Відповідно до закону про судоустрій України, саме Верховна Рада обирає суддів «безстроково». А судовий комітет парламенту перед голосуванням розглядає ці кандидатури, рекомендуючи або забраковуючи претендентів.

“Навіть побіжний аналіз включених прізвищ дозволяє засумніватися в заявах про оновлення влади. Вдалося знайти мінімум три десятки суддів, які забороняли раніше публічно засуджувати владу. У це число входять ті, хто блокував проведення мітингів, визнавав незаконними звернення місцевих рад до керівництва країни з вимогою припинити кровопролиття на Майдані і повернутися до євроінтеграційного курсу”, – наголошується у повідомленні.

За даними “Главкома”, до числа захисників режиму Януковича потрапила суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Діана Гнап. На початку 2013 року вона заборонила мирні демонстрації для партії «Свобода» і провладної «Молоді регіони» у Волочиську.

Також до цієї когорти вписали суддю  Хмельницького окружного адміністративного суду Олександр Михайлов. У грудні 2013 року він визнав незаконним звернення Славутської міськради до вищих органів влади, в якому місцеві депутати висловили їм недовіру і зажадали відставки.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. в такому випадку хочеться сказати СУДДЮ НА МИЛО !!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.