Хмельницькі слухання справи по газеті “Новоросія” завершено

Судовий розгляд справи щодо розповсюдження сепаратистської газети «Новоросія» завершено сьогодні.

Вже завтра, 3 березня о 9 годині ранку суддя оголосить вирок двом громадянам України Андрію Орєхову і Оксані Корецькій, яких звинувачують у розповсюдженні закликів до порушення територіальної цілісності держави.

Підозрювані. Фото ngp-ua.info

Підозрювані. Фото ngp-ua.info

Обоє обвинувачених не визнали свою вину. Вони заявили, що отримали газети поштою без власної на те згоди, не збираючись розповсюджувати, не знайомились зі змістом цих газет, хоча і передавали їх іншим особам «для ознайомлення».

Андрій Орєхов, зокрема, відмовився від власних показів, даних на досудовому слідстві. За його словами, до зізнання його примушували силою. Він також пояснив, яким саме був цей тиск.

«У мене була повістка на допит на 10 годину. А о 9-30 до дому прийшли працівники СБУ і майже силою забрали мене на допит. Я просидів весь день в СБУ, а допит почався лише після 16 години. Слідчий каже, що я відмовлявся від слідчих дій, але протоколу про це з 10 до 16 немає», – заявив Андрій Орєхов.

«Я замовляла поштою швейну машину. Коли отримала смс з пошти, прийшла, бо думала, що то машинку прислали. Замість машинки винесли пакунок газет. А як винесли, то я вже взяла. Я не знала людину, яка його прислала і не замовляла», – пояснила свої дії Оксана Корецька.

У разі визнання їх винними за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість Україна» ці особи можуть отримати покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на такий самий термін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. За грати, брешуть як собаки, англійський письменник Джон Ентоні дуже красномовно сказав: ” …І навіть якщо ці виродки стануть на бік добра, то я із задоволенням стану на протилежну сторону…”

    • Правосєків треба під тягнуть.

    • Ти краще помовч, на твоїй совісті людські жертви біля СБУ. Від людських проклять ще ніхто невтік і невтече.Такі уроди як ти здохнуть. Як сотник Микола, який стріляв по людях в Одесі вже здох від тяжкої хвороби. Божа кара тебе уроде равно чи пізно все рівно наздожене.

  2. Вирок має бути справедливим! Вже давно пора було посадити зрадників за грати, тьльки так ми очистимо нашу країну від нечисті.

  3. Як варіант обміняти Орєхова на наших військовополонених і хай падла живе і пахне в тому днр лнр і кацапіі. Слава совєцкой Росії. Щоб ви повиздихали гади.

  4. Блін врна такая інтересна,якщо сбу-ушники провнели а вони провели тел.переговори і заключення експертизи суд впаяє 3 точно за брехню, побачте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.