Борги мешканців Хмельниччини за комуналку зросли на 14,7%

На кінець січня 2015 року заборгованість населення Хмельницької області за житлово-комунальні послуги становила 128,4 млн. грн., що на 14,7% більше, ніж на початок місяця.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги становив один місяць, у той же час у січні мали борг за три місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 13,9% власників особових рахунків, вивезення побутових відходів – 12,7%, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 10,1%, централізоване водопостачання та водовідведення – 9,3%, газопостачання – 4,2%.

Загалом, упродовж січня 2015 р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 117 млн. грн. (87,6% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Волочиському (116,3%) та Старосинявському (112,2%) районах, найнижчий – у Кам’янець-Подільському (63,3%) та Хмельницькому (64,7%) районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ПРИ ПІДВИЩЕННІ ЦІН БОРГИ БУДУТЬ ЗРОСТАТИ ! НЕВЖЕ ПОЛІТИКИ НЕ РОЗУМІЮТЬ ЩО ЛЮДИ ПЕРШ ЗА ВСЕ БУДУТЬ КУПУВАТИ ЇЖУ А ПОТІМ БУДУТЬ ПЛАТИТИ ЗА ПОСЛУГИ !!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.