Славутські депутати просять Яценюка не робити реформи за рахунок пересічних українців

На пленарному засіданні сесії Славутської міської ради 27 лютого депутати підтримали звернення до Верховної ради України та Кабінету міністрів України з проханням не робити реформи за рахунок пересічних українців.

Про це повідомляє  Славута NEWS.

“Органи влади усіх рівнів, які на тлі останніх подій обрані на позачергових демократичних виборах, не мають морального права на подальше проведення реформ за рахунок пересічних українців, що сплачують за недолугі нововведення влади надто високу ціну”, – йдеться у заяві.

Висловлюючи думку переважної частини громади міста, депутати Славутської міської ради, висловили нерозуміння дій та бездіяльності вищих органів державної виконавчої влади, які пов’язані із стрімким підвищенням цін та ставок тарифів при одночасному збільшенні рівня безробіття і зменшення середнього рівня й без того мізерних заробітних плат та соціальних виплат простих людей.

“Враховуючи наведене, наголошуємо про неприпустимість проведення подальших реформ, у тому числі – підвищення тарифів на житлово – комунальні послуги, за рахунок збіднілих кишень простих українців без проведення ґрунтовних обрахунків і впровадження прозорого механізму політики тарифоутворення та без проведення ряду важливих заходів економічного стимулювання”, – підсумовують міські депутати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Молодці Славута! А наші і далі жуйку жують та в рота олігархам заглядають

  2. Справді, знайшлися лише у Славуті сміливці. котрі висловили думку усіх людей. Інші ж танцюють під дудку влади і чекають подачок від не

  3. Яценюк, в свою очередь, попросил славутских депутатов не заниматься хе..ней. Где то так.

  4. Краще нехай попросять “пулю в лоб” Яйценюху.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.