На підтримку хмельницьких ДЮСШ виділять близько 2 мільйонів

На підтримку хмельницьких ДЮСШ виділять близько 2 мільйонів гривень.

Про це на прес-конференції в Хмельницькій ОДА заявив Міністр молоті та спорту Ігор Жданов.

“Фінансування ДЮСШ з місцевих бюджетів – це досить болісний і не простий процес. Я розмовляв з прем’єром, знайшов його підтримку і тепер у законопроекті внесення змін до бюджету, що поданий до Верховної ради, є субвенція 100 млн гривень на підтримку ДЮСШ всіх областей. Для Хмельниччини там близько 2 мільйонів – щоб підтримати ті спортивні школи, які раніше фінансувались з фонду соціального страхування”, – розповів міністр.

Також Ігор Жданов наголосив, що своїм першочерговим завданням вважає необхідність недопустити жодних скорочень, ані викладацького складу, ані кількості дітей, що займаються в спортивних школах.

“Ми можемо піти на певну реструктуризацію цих шкіл, пожертвувати ставками директорів, бухгалтерів. Якщо профілі співпадають ми будемо зводити зарплату в одну, щоб не було подвійних адміністративних витрат”, – сказав він.

Також Ігор Жданов зазначив, що річне фінансування ДЮСШ з державної скарбниці буде здійснюватися лише цього року. У подальшому керівникам управлінь доведеться шукати фінансування у місцевих бюджетах. На його думку, це мають розділити між собою міський, обласний та районний бюджети.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Органи місцевого самоврядування за підтримки громади, вже сьогодні повинні прийняти рішення і звільнити від плати за оренду приміщень і комунальних платежів усі заклади спортивної направленності в особі спортивних федерацій на умовах, що місця для занять спотсменів юнацького віку в секціях будуть надаватись на безкоштовній основі, а спортсменам – шанувальникам старшого віку за оплату, виручені від послуг кошти направляти на проведення тренувальних зборів, проведення змагань, оплату праці тренерів, суддів та обслуговуючого персоналу, придбання спортивного обладнання і т.ін. Спорт це здоров’я і інтелект громади.

  2. стимулювати спорт треба, але звільняти ні. на спорті заробляють, в країні тотальні пільговики, просто все має бути прозорим і реальним.

  3. Завдання спорту – зміцнити здоров’я людини! А це надасть можливість зменшити хворобливість і витрати на лікування! Звільнення від сплати, це не пільга, а стимул для розвитку масового спорту!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.