Експеримент хмельницького ДАІ: скарг на даішників поменшало

Очільники хмельницької міліції вважають експеримент з об’єднання ДАІ та ППС вдалим. Проте, вони поки що не можуть сказати, чи позитивні зміни залишаться у Хмельницькому.

Сьогодні на зустрічі з журналістами керівники експерименту доповіли, що він сприяв зниженню рівня вуличних злочинів та підвищив рівень їх розкриття.

За словами начальника Хмельницького міського відділу УМВС України у Хмельницькій області Василя Птащука, це сталося завдяки збільшенню кількості автомобільних патрулів та новій системі відпрацювання викликів.

«Раніше у нас був один автомобіль з двома чоловіками екіпажу. Тепер маємо 16 сучасних автомобілів з екіпажами по 3 чоловіка. На початку експерименту ми розбивали місто на 6 секторів, але потім вирішили, що ефективніше буде на 8. Також дещо скорегували графіки роботи змін. Зараз екіпажі патрулюють у 3 зміни Перша з 9 до 17 години, друга з 17 до 1 ночі, третя з 1 ночі до 9 ранку. Передачу змін влаштували таким чином, щоб місто ніколи не лишалося без нагляду. А на години пік у нас навіть припадає 40 хвилин подвійного чергування. Патрулі стали швидше виїздити на виклики. В середньому протягом 8 хвилин, хоч є і 35, кили всі екіпажі зайняті, є і 1 хвилина, коли авто поруч», – розповів Василь Птащук.

Представники ДАІ також відзвітували про зниження кількості ДТП та скарг на дії інспекторів.

Чи залишаться ці здобутки у Хмельницькому наразі невідомо.

«Все залежить від матеріального забезпечення. Наразі у нас лишився запас паливно-мастильних матеріалів на два тижні. Що буде далі не знаємо. Якщо фінансування прийде – продовжимо роботу», – пояснив заступник начальника УМВС України у Хмельницькій області Роман Гаврилюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.