У Хмельницькому районі люди виступили проти підняття проїзду в автобусах

Близько 50 людей сьогодні виступили проти підняття проїзду на автобусах, що курсують Хмельницьким районом. Протестувальники зібралися на дорозі у селі Ружичанка.

Як повідомив НГП перший заступник голови Хмельницької РДА Сергій Ширяєв, людей вдалося заспокоїти попри те, що ситуація досить напружена.

“Вартість квитка, до прикладу, на автобус Хмельницький-Карпівці підвищилася на 1,8 грн (з 5,75 – до 7,15 грн – НГП). Перемовини з перевізниками проходили дуже важко. Адже розрахунки про підвищення відштовхувалися від ціни на дизпаливо двотижневої давнини – 19,50 грн/л. Сьогодні пальне доходить до 27 грн/л. Пасажири звинуватили владу, що відсутнє рішення про ріст тарифів на проїзд. Це справді так, але ситуація, що склалася в державі, є форс-мажорною”, – сказав він.

Пан Ширяєв наголосив, що 25 лютого під райдержадміністрацією відбувся страйк перевізників району.

“Хто очікував, що протягом тижня-другого ціна на пальне зросте у двічі. У відповідь перевізники кажуть, що не їздять на воді, а заправляються бензином чи дизпальним. Асоціація перевізників запропонувала підвищити тариф з 40 копійок за кілометр проїзду до 60 копійок за км. Маємо зрозуміти і їх і пасажирів. Єдине, що в країні не зростає – це заробітна плата”, – сказав посадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. все грамотно Ширяєв сказав

  2. В Щаснівку Волочиського району квиток в суботу був 12, а в неділю 17 грн. Це відстань 30 км. Квиток по маршруту Волочиськ-Хмельницький (60 км) 28 грн. Як ведуться ті підрахунки? Автобус захотіли зняли з рейсу, на наступний день вже є, повний хаос твориться.

  3. Цього перевізника з с. Карпівці потрібно гнати в шию. Їздять коли хочуть, і як хочуть . Вже давно ці Пазіки на металолом здати пора. Але ні ще не всі соки вичавили з них і людей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.