Хмельничани вигуками “Герої!” зустріли спецпризначенців з Дебальцевого

Близько 200 хмельничани вигуками “Герої!” зустріли бійців  восьмого окремого полку особливого призначення, який повернувся з Дебальцевого.

Хоча чекати довелось досить довго, люди співали пісні та підбадьорювали себе патріотичними кричалками.

“Ми прийшли зустрічати наших захисників, героїв. Вони боронять нашу Україну місяцями, тому мені зовсім не складно померзнути навіть кілька годин щоб подякувати їм за те, що вони роблять”, – розповіла НГП тремтячим голосом хмельничанка Марина з квітами в руках.

3vHRXcjeJrU

CmjSoh2DhYc

Самі бійці окремого полку дякували хмельничанам за такий теплий прийом. Оскільки особливість їхньої спеціалізації передбачає таємничість – їх ніколи не зустрічали так, як сьогодні. На очах у багатьох присутніх там блищали сльози.

Загалом, сьогодні повернулось більше сотні бійців. Всі вони були в зоні АТО різний час. Дехто пробув лише три дні, деякі перебували на передовій декілька місяців. Після боїв за Дебальцеве частину з них таки повернули додому, але частина досі перебуває на сході.

“Це було пекло. Нічні обстіріли, “Гради”, що б’ють на 25 кілометрів і ти не знаєш, куди впаде снаряд. Після того, як вибрались з Дебальцевого, ми чекали на ротацію і було не зрозуміло відбудеться вона чи ні. Ця невідомість і величезне бажання повернутись додому хоч на якийсь час – було дуже складним. Проте зараз я щасливий, мене зустрічає батько”, – каже 20-річний спецпризначинець Артем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Слава нашим Героям!!! P.S. А що там робить Юрчук-Долінська Олька (регіоналка)? До своїх тікай тут ще наб’ють.

 2. Шановна Наталія Русецька, що гордо іменує себе Незалежною Україною!
  Утри вже свої “патріотичні” соплі та згадай своє недалеке минуле!!! Юрчук має таке ж право там бути, як і всі інші

  • Не знаю, як там щодо права, а просто розумна дівчина, яка знає де треба бути і коли. Коли було треба, вона віддано і радісно обтирала хустинкою туфлі Ядусі , а тепер зустрічає спецназівців. Скрізь однакова лагідна посмішка, і така щира!!! А чом би ні, тих люстрували, а її одразу прилаштували на державну службу. Можна радіти!

   • ніколи вона туфлі Ядусі не обтирала, не потрібно її плутати з Туровцем)))
    а посмішка приємна, бо вона і є приємна і щира людина (не те що ти, яка Бернадській не тільки туфлі натирала…)

    • А щож Юрчук робила з Ядухою, будучи його особистем секретарем? Може доповіді йому писала? І диво, тепер в однім ряду стоїть з Семчишиним! Такі от переміни.

     • то які питання до Юрчук? Тут скоріше до Симчишина питання)))

 3. Я в шоке! А где были все?Увидели знакомые лица? Да и пишут те,кто завидует.Идите работать,приносите пользу государству.А ребята спецназовцы молодцы! уставшие,скромные,но гордые! За Украину,за детей,за матерей! Пусть все будут живы!

 4. браво дівчатам з кульками! Молодці! І коли встигли надути? Хлопці були втомлені і здивовані,це точно,так ще ніколи не зустрічали! Ви героі! Слава Украіні!

 5. Да, этот народ не победить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.