Чи готові хмельничани святкування Дня захисника Вітчизни перенести з 23 лютого на 14 жовтня – опитування

Минулого року українці вперше відзначали День захисника України 14 жовтня. Президент Петро Поршенко своїм указом скасував День захисника Вітчизни, що багато років відзначався 23 лютого.

“З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості” установив інше свято – щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, будуть відзначати ще й День захисника України. День української армії продовжують святкувати 6 грудня.

Чи готові хмельничани святкування Дня захисника Вітчизни перенести з 23 лютого на 14 жовтня, ми дізнавались на вулицях Хмельницького.

https://www.youtube.com/watch?v=DG89FlMqLpQ&feature=youtu.be

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. просто амбєц… слухаючи відповіді деяких респондентів із цього репортажу, складається враження, що вони не в Західній Україні гуляють біля пам’ятника Шевченку, а десь в ДНР, біля пам’ятника Леніну! (Її чоловіку не подобається 6 грудня, ти бач, яка важність, він ще в радянській армії служив!!! А як ми всі колись були піонерами і комсомольцами, теж якусь там клятву “вірного ленінца” вчили напам”ять то що вдягати червоні галстучки й комсомольські значочки?!!!!) А те, що ті хлопці, які присягали на вірність Україні і святкують 6 грудня, зараз в окопах, а тисячі вже загинули й скалічені, це вас, дєвочки з колясочками, не бентежить аж ніяк???Щоб ви спокійно тут з візочками гуляли і несли маячню всяку про 23 лютого і 6 грудня?? Деякі люди – як в космосі: “а мені все одно, я новини не слухаю…..” (якщо Путінська армія під Вінницею буде стояти, будеш уже не новини слухати, а звуки снарядів) Нема слів… Це – Хмельницький?! Люди, прокидайтеся, ау, в країні війна!!!

  • Ты,чмошница кто есть.Нормальные мужики этот день празднуют так как служили для Родины.А ты,дебилка,чего хорошего для людей сделала?

   • підтримую

   • Леон, зачем вам праздник? Если вы унижаетесь до оскорбления женщины, разве вы мужчина???? Праздники для настоящих мужчин, которые таковыми есть – защитники!

   • Это ты нормальный мужик? Нормальные мужики сейчас защищают свою Родину, а ты чмошик воюеш с женщинами в интернете. Быдло!!!

  • Так ти не святкуй. А для мене це свято і плювати я хотів на те, що ти тут пишеш. До упа ми немаємо ніякого відношення. Наші батьки служили в Радянській Армії. Діди мої були ветеранами Великої Вітчизняної війни. От це і є наші герої. На Хмельниччинні бандерівців небуло. УПА нехай святкують собі у Львові, Тернополі і т.д. Так шо так моя дорогая, ти можеш собі не святкувати але ненавязуй це нам.

 2. Шановна почитавши ваш коментар це амбєц коли Вашому чоловікові прийде повістка тоді з Вами і поспілкуємося мій чоловік захищає як раз вітчизну на даний час і для всіх хлопців ,які там і ті що загинули це стосується . А те що я зараз безкоштовно знахожусь вдикретній відпустці кошти з мене які зняла держава і йдуть невідомо куди оце мене більше бентежить чи попадають вони туди де їм потрібно -тим хлопцям що в окопах і тим що дійсно потрібна фінансова допомога , а вони просять нас допоможіть на лікування оце хай Вас бентежить хто яке святкує.

 3. Мы не празднуем день армии,которой не стало по вине тех,кто так упорно навязывает нам этот праздник! Что праздновать?Впору панихиду заказывать….А бывшие “братья” нас поздравляют каждый день с минометов и реактивных систем…НЕ ПРАЗДНИК ЭТО! ПОМИНКИ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.