Хмельницькі спецпризначенці потребують термінової допомоги

Восьмий окремий полк особливого призначення, що останнім часом базувався в Дебальцево залишився без елементарних побутових речей. Їм дивом вдалось вибратись з котла і зараз вони терміново потребують нашої допомоги. Про це на своїй сторінці в соцмережі написала волонтерка БФ “Волонтери Поділля” Аня Греснюк.

Саме у восьмого окремого полку особливого призначення під час обстрілів згоріли всі речі ще влітку. Тоді люди дуже швидко змогли зібрати усе та відправити їм. Коли їм вдалось вибратись з котла сподівались на ротацію, проте керівництво залишило їх на передовій. Необхідне забезпечення.

“У хлопців зараз взагалі нічого немає. Наш побратим говорить, що зараз на ньому труси, штани та куртка і берци. Це все. Ні шкарпеток, ні майки чи кофти, нічого немає. Наплічник теж згорів, навіть якби були якісь речі, то не було б куди їх покласти. Змерз, каже, як собака”, – пише волонтерка.

Передачу планують відправляти у вівторок. Перелік необхідних речей починається спальниками та карематами, включає теплі речі, наплічники і навіть військову форму. Детальніше за телефоном:  (096) 20 60 669

 

Наші реквізити:

р/р 26007052422304 в ПАТ “Приват Банк”, ЄДРПОУ 39374887, МФО 315405

Наша електрона адреса: volpodillya@gmail.com

тел. (096) 20 60 669

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.