Хмельницькі легкоатлети серед призерів Кубка України

В манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності майже 300 представників з усіх регіонів держави взяли участь в Зимовому кубку України з легкої атлетики у приміщенні.

Окрім перемог, провідні спортсмени країни мали останній старт на цій вітчизняній арені для виконання нормативів до чемпіонату Європи, який 5 березня розпочнеться у Празі. Після змагань у Києві до 19 атлетів, що раніше вклалися у кваліфікацію до континентальної першості, додався лише житомирянин Роман Ярко (біг 800 м.).

На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися лідери збірної області з Хмельницького – майстри спорту міжнародного класу Марина Бех (стрибки у довжину – 6 м. 36 см.) та Дмитро Тидень (потрійний стрибок – 15 м. 27 см.).

Майже одночасно, ще один представник нашого краю Олександр Корчмід на міжнародних змаганнях у Лодзі (Польща) з результатом 5 м. 55 см. зайняв 5 місце. Лише 5 см. забракло йому до завітного рубежу, який відкривав шлях до столиці Чехії на Євро-2015.

24 лютого під час засідання виконкому федерації легкої атлетики України буде оголошено остаточний склад вітчизняної делегації на континентальний чемпіонат.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.