Птащук запевняє, що на дорогах Хмельницького більше не діє “телефонне право”

Начальник міського відділу міліції Василь Птащук запевнив, що на дорогах Хмельницького більше не діє “телефонне право”.

Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”, яке вийде найближчим часом.

“Буває, що телефонують до мене депутати, члени всіляких самооборон та кажуть, ось мене зупинили, треба вирішити питання. Завжди пояснюю що, ображайся-не ображайся, але порушив – плати штраф. Закон один для всіх”, – сказав він.

“Більше того, вважаю, що працівник міліції, котрий діє в межах закону, має бути захищений. Аби не викликав згодом його керівник та кричав, мовляв, кого ти зупинив”, – наголосив Птащук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. да вся милиция уже честная-когда начальник милиции живет в большом новом доме- недавно справил новоселье и ездит на личном автомобиле тойота прада 0001-за 80 000 долларов – а так все нормально-все вдруг стали честными и не используют телефонное право-дом наверное и авто мама подарила

  • Згоден. Нехай Василь Кіндратович краще розкаже як він орден “за міжність” отримав під час проведення АТО???? Він що на передовій був??? А ті хлопці що покалічені, буз рук буз ніг не можуть отмати навіть статус учасника АТО!!!! Ак вдалось на орден напрацювати в АТО!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. і телефонне право працює,і списки “недоторканних” в патрульних є….тільки Василю Кіндратовичу не телефонують…

  • ладно,здесь нет возможности выложить списки “неприкасаемых”..сделаю это на “всимке” и на фейсбуке…

 3. Як було бидлотою яка до влади дірвалась так вся ця шобла і залишилась. Рєшалови і порєшалови. Чмошники із червоними мордами, купленими під посаду дипломами та рівнем IQ мінус 10
  тварини через вас мої діти живуть в ганебному місці і я всіма силами буду бити ро руках ось це збіговисько скотів.

 4. В п’ятницю бачив, як маршрутку спинили і після дзвінка, водія в якого небуло жодних документів (ні техпаспорта ні водійського посвідчення) відпустили.

 5. Пане ВАСИЛЮ КІНДРАТОВИЧУ !!! ПО ВУЛИЦІ ПРИБУЗЬКІЙ ПОСТІЙНО СТОЇТЬ ПАТРУЛЬНА МАШИНА ДЛЯ ЯКОЇ ДІЄ І ТЕЛЕФОНЕ ПРАВО І ХАБАРІ (НАВІТЬ БЕЗ КОНВЕРТІВ) !!! а ВИ РОЗПОВІДАЄТЕ ЯКІ БІЛІ ТА ПУХНАСТІ ТЕПЕР СТАЛИ !!! БУЛИ ПОГАНІ А СТАЛИ ЩЕ ГІРШИМИ — ОСЬ ДУМКА НАРОДУ !

 6. Я не бачив в міліціі бідних! Це факт. Жили і будуть жити на широку ногу!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.