Героїв Небесної Сотні вшанували гвардійські школярі

20 лютого в Україні оголошено днем пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цю подію вшанували й у Гвардійському НВК.

Гвардійська школа, котра тримає руку на пульсі не могла оминути цей день. Близько тижня готувалися – вивчали пісні, декламували вірші, репетирували… Тому й пройшло все на високому рівні. Відчувалося, що в свято вкладена душа, біль, а головне – віра в краще.

P2190255

«Видно, що діти відповідально поставилися до цього дня. Вірші не лише добре завчили, але й пропустили крізь душу. Бо коли слухаєш, сльози навертаються на очі. Найбільше вразило виконання вірша «Доля» Вітою Ролею. Дівчина змогла передати той біль, тривогу та сум, котрий ми усі переживаємо» – розповідає Олена Олександрівна Пододименко.

Також організатори підготували презентацію із фотографіями Героїв Небесної Сотні. Аби кожний знову зміг поглянути їм у вічі та подумки подякувати за відвагу. В рамках свята згадали й односельчан, котрі наразі захищають нас на Сході.

IMG_1383

Фінальним акордом вшанування стало колективне виконання пісні «Боже, я молю тебе за Україну» та запалювання лампадок у вигляді хреста біля пам’ятної дошки Небесній Сотні.

100_8507

Підсумовуючи день пам’яті директор Юрій Іванович Федоров відзначив, що дух патріотизму в школярів значно виріс. «Учні школи не одноразово допомагають бійцям. То коштами, то листами, то заготовками сухарів, а зараз активно плетуть маскувальні сітки. Це добре, бо то значить, що виховаємо небайдуже покоління».

 Юлія Білецька, Вікторія Чернецька

 

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.