Хмельницьких дитячих хірургів виженуть з лікарні за п’янку

Двох хірургів Хмельницької дитячої лікарні Сергія Синенка і Володимира Макогончука чекає звільнення з посад за вживання спиртних напоїв на робочому місці.

Фото news.pl.ua

Фото news.pl.ua

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомило джерело у міській раді.

До департаменту охорони здоров’я звернулася зі скаргою матір дитини, якій необхідно було прооперувати апендицит. Вона приїхала до дитячої лікарні, де під час зміни застала у нетверезому стані двох хірургів.

Це відео потрапило у соціальні мережі.

На ньому видно, що двоє медиків поводяться неадекватно та пропонують перенести оперецію на ранок.

“Наразі триває службова перевірка, за результатами якої на цих хірургів чекає звільнення”, – зазначили НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 32

 1. Кому довіряти своїх дітей? Які наслідки після операції?

 2. на такій роботі не повинно бути таких безвідповідальних і байдужих людей. ШОК

 3. Чудово знаю лікаря Синенко,дуже хороший та відповідальний лікар!Оперував мою дитину,та дітей родичів!Якийсь випадковий інцидент,у людей буває різне в житті!Журналюга роздув незнати що…

 4. ЦЕ великий привіт місцевим депутатам обраним він Батьківщини! Та особисто керівнику охорони здоров’я міста.

 5. На чому Ви робите піар! В мене склалось враження, що журналіт, який написав цю статю був в нетверезму стані. А жінка, яка привезла дитину на операцію – натуральна істеричка.

  • То, скоріше лікарі були в нетверезому стані, якщо ви уважно дивилися відео. Неозброєним оком все видно. І на відео чути голос чоловіка, аж ніяк не жінки!!!! Помилкою журналіста можна було б вважати відсутність думки з цього приводу самих фігурантів. Не більше.

  • Який журналіст п”яний? При якій статті? Тут два рядки + відео.
   А жінка тут до чого? На відео голоси тільки чоловічі. Очевидно, ви ЗНАЄТЕ, що там була жінка і що вона казала.
   А якби, не дай Бог, на її місці ви опинилися? У вас не було би істерики? Привезли дитину, а раптом її треба НЕГАЙНО!!! оперувати, а тут два п”яних дядьки, лика не в”яжуть. Ви кого захищаєте? Чи сам такий/така

 6. Макогончук хороший лікар, лікував мою дитину, але дана ситуація неприпустима, думаю потрібно дати шанс виправитись…

  • Хороший лікар Макогончук сказав моєму чоловікові, що ми маємо “подякувати” за операцію дитини 1000 грн.,але потім скинув на 900 грн. Таки душа, а не лікар. Доброта так перла з нього. Спеціаліст він то хороший, але… вибачте для нас був шок… така сума 4 роки тому трохи вартувала. Хоча то його не дуже турбувало.

   • Откуда Вы знаете какой он специалист?Вы имеете возможность сравнивать или можете оценивать потому что стояли с ним на операции?

 7. “Поезд тронулся, господа присяжные” и его не остановить

  • Рік тому я теж привезла свою дитину в лікарню з підозрою на апендиціт.. Це була нічна зміна, і ця парочка теж була пьяна… Мені порадили на приймальному відділені зачекати до ранку.. Хоча вони хотіли негайно оперувати… Але ми зачекали до ранку… І виявилось що оперувати не потрібно… Дякувати Богу що все обійшлось… В шію таких лікарів…

 8. Людоньки, та це ж жах!!!!! Правий той, хто зняв це відео, це ж не робота вантажника, де можна “хильнути” і нічого страшного не станеться. Хоча, як правило, таких “деєтєлів” власники одразу женуть в шию. А тут мова про життя дітей! Це неприпустимо. Я дякую людині, котра відзняла це відео. Дякую за сміливість, бо погодьтесь не кожен здатен на це. Сподіваюся, що це послужить хорошим уроком для решти.

 9. Ну неможливо слухати цих “хірургів”, мова селянина з глибокої провінції “ну ми ж розумні люди, слухайте сюди…” як їм можна довірити життя дитини? Бридко, огидно

  • Люди сами виноваты в такой ситуации.Эти доктора делают то что им позволяют делать.

 10. Я знаю Сергія Валентиновича Синенка вже багато років, сам в нього лікувався, це людина просто Бог в своїй професії. Відомо що виклик йому був о четвертій ранку на операцію, але всі ми люди, і можемо інколи випити. Тому він і пропонував перенести на наступний день. І це цілком логічно.

  • Можливо ці лікарі як фахівці непогані!?
   Але, НА РОБОЧОМУ МІСЦІ В СТАНІ СПЯНІННЯ-це просто ЖАХ (та щей дитячий хірург).!!!

  • Ви з глузду з”їхали ? Ви ще їх захищаєте – “але всі ми люди, і можемо інколи випити” та через це логічно перенести операцію на наступний день??? А якби привезли дитину, де б життя йшло на хвилини??? Після такого випадку мають бути звільнені не тільки ці “лікарі”, але і ті, хто допускає таких “лікарів” та в такому стані до роботи!!!

 11. Все залишиться добре-покриють.та й в подальшому будуть оперувати п’яні.А керівникам закладу-до “лампади”.Тут винні не тільки хірурги,а й керівництво,яке покриває цей жах.Відкрито ,ще й говорять про хабарі.

 12. Там работает еще Рубас И – пьет побольше этих двоих – на рабочем месте , но у этих двоих нет таких связей…..

 13. винний Василишин! його давно пора знімати,а він все сидить і сидить.Його заступників теж!Тоді все стане на своі місця!

 14. Лікарі! Приділяйте більше уваги дітям!Велике прохання!Не забувайте про клятву Гіпократа!

 15. Начальник управління охорони здоров’я Василишин Михайло Йосипович
  Депутат Хмельницької міської ради
  ВО “Батьківщина”
  депутатська фракція політичної партії ВО “Батьківщина”

 16. губернатора-немає.мера-немає,керують папередники-ніхто ні за що не відповідає.нікому немає ні до чого діла

  • А до чого тут губернатор і мер? Є лікарня, там є заввіділенням, головний лікар, є управління охорони здоров”я. Це їх пряма робота без мерів і губернаторів

 17. дійсно гидко чути про тих попередників, чи керівництва немає( ні голова ОДА ні мер ) до медицини не плитіть. Таких лікарів слід садити а керівників лікарень звільняти. тоді й порядок буде коли будуть відповідати усі.

 18. не давайте хабаров и все будет нормально. требуют обращайтесь в прокуратуру. они не имеют права требовать хабар. пускай откроют часную клинику и тогда требуют. не давайте хабаров.

  • в дитячій лікарні зарплату за лютий видали 0,75 ставки і йди ваньо купи своїй тітці їсти

 19. А якщо б дітей чи онуків цих горе-лікарів привезли на операцію, то вони б колег шукали – а колеги вихідні, і хильнули більше тих що на роботі – от тоді операція пройшла б УСІШНО !!!

 20. Та вони мудаки весь час “під мухою” операції проводять – щоб руки не тремтіли причому спочатку “бакси” за операцію а потім подивимось і то поспішіть бо апендиціт може лопнути – скоти і крахобори

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.